:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mekan Değişikliği iyimi geldi ne?
ѕqρα кJмя
eeduaıhdeuıaheduıahedıh

yarıldım
Ara
Seyduna
çOK gÜSEL resim...Smile
Ara
MorciveT
EndLess seni son defa uyarıyorum lütfen forum kurallarına saygılı ol.
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EndLess seni son defa uyarıyorum lütfen forum kurallarına saygılı ol.

KArsımdakı bana saygılı olursa oLurum.. kımseye havadan Laf Atmıyorum.. Forum KuraLLarına GeLınce Yeterınce SaygıLıyım..SmileSmile

Uc konu acılıp her konuda bana laf adan adamlıgımdan kısılıgımden baslayarak hakaret ederken saygı yokta..Ben Sadece yaptıgım yorumlaamı saygısız oluyorum yoksa her seyı ıspıyonlamadıgım ıcın mı saygısızım..?

neyse Gereken Neyse Yaparım.. uyarım kurala sagoL uyarın ıcın..Smile
Ara
MorciveT
Karşında aptal bir insan yok, rahatsız olduğun birşey varsa şikayette bulun, yorum yapma.

Karşındaki insanı ezdiğinin herkes farkında, çok mu hoşuna gidiyor insanlarla dalga geçmek ?

Hoşuna gitmeyen insan varsa; konusuna bakmazsın olur biter. Bu bir mazeret değil.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çOK gÜSEL resim...Smile

Teşekkür ederim.
Ara
EndLess
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Karşında aptal bir insan yok, rahatsız olduğun birşey varsa şikayette bulun, yorum yapma.

Karşındaki insanı ezdiğinin herkes farkında, çok mu hoşuna gidiyor insanlarla dalga geçmek ?

Hoşuna gitmeyen insan varsa; konusuna bakmazsın olur biter. Bu bir mazeret değil.

IsanLarLa daLga GecıLmesı kendımde Dahıl en nefret Ettıgım Sey...! Bu Bır..

Mazeretb uretmıyorum..Ne SöLedıysem Arkasındayım.. karsımda Aptal oLmaya bıLır ama aptaşl yerıne koymaya calıstıgı kesın..Neyse..EgLencenıze Bakın..Rahatsız olsaydım Sıkayet Etmek .Gıbı Sevıyesız Bı usLup ıcıne Gırmem..SmileSmile Basar Carpıya Cıkarım..kı Bu ara yaptıgım en guzel sey ..Carpıya basıp cıkmak..SmileSmile uc dakıkalık eglencem var onuda böle gereksız bı polemık ıcınde gecırmek ıtemıyorum..
Ara
MorciveT
Güzel... Bundan sonra daha dikkatli davranırsın umarım.

İyi forumlar.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Neydi o güvenlik olduğum günler ah meslek ah keşke bir fırsatım daha olsada yaşadığım maceralara dönemilsem ah güvenlik Hüseyin ah.
Ara
emes
Geüvenlik Görevlisimisin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beklediginiz gün geldi:Pbuda ben euheuheuue:D |v|_U_S_T_! 54 3,059 04-12-2022, Saat: 01:33 PM
Son Yorum: wildfang
  'baÄžlamacI ErdeM' geldi.. baglamaci 9 901 04-07-2022, Saat: 07:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Aha Mekan Değişmiş. deli yürek 19 1,555 05-17-2009, Saat: 07:38 PM
Son Yorum: deli yürek
  işte alemin babası geldi orçun kankamsın furkan 48 2,845 09-03-2007, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: ramco_06
  GenCliq İstE Benİm CalısTıgım Mekan #$3R$3RI# 16 1,323 08-28-2007, Saat: 02:50 PM
Son Yorum: #$3R$3RI#

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 11:55 AM