:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Şeyy kısmak yok:D
MaNeSiA
gidenler geri dönemsinSad

bende giden birini çok sefiorm ama dönmesin

dönerse ve sen kabul edersen kendinden taviz vermiş olacaksın
kendinden taviz verdiğine değecekse dönsün ama gidenler ne olur dönmesinSmile
Ara
ѕqρα кJмя
aşkta gurur mu arıyosun Asya ya?

saçmalık
Ara
HIÇKIRIK
kız sana kaç defa dicem
unut gitsin onu eLini saLLAsan eLLisiBig Grin
Ara
djseninim
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:neden hep çok sevdiğin kişi sevmez ki insaNı :S
OooOooOooFFFFFFFFFFFFF:'(
İnş. ßigün anLaR kymetni Smile

Ask işte naparsın sanmıorum anlıyacaqını hiç ümit yok bu sevdadaSmile
Ara
djseninim
Ben qurur yapsaydın şimdiye kadar kafayı yemiştim bu qurursuzluksa ben yüzsüzüm abiBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
Merwe ßu konu eSkiymiş ßaya ama Big Grin Sn Şuan Oquzu unutupp üstüne kaç kiŞi sewmiŞsindir Sırada kim war ßakim Big Grin
Ara
CReATuRE
Rüya Güzeli Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merwe ßu konu eSkiymiş ßaya ama Big Grin Sn Şuan Oquzu unutupp üstüne kaç kiŞi sewmiŞsindir Sırada kim war ßakim Big Grin

:tey::tey::tey::tey::tey:Confusedmiley16:
djseninim
Aanamm o benim şimdi kardeşimmm gibi sonra biz çıktık ama 2 gün sora ayrıldık kardeşim gibi seviom onu ben
Ara
can yoldaşım
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bén OuSu hala Sewiom yha Koca Forum anlaDı o Hala anlamıo Dön bana DÖn Dön dön dÖnmicek ama nesee:kiyamam:

hani lan oğlumu alcaktın:kizgin::kizgin::kizgin:
Ara
deli yürek
Sevene Canım Feda Sevmeyene Elveda diye bir laf vardır ama sen çok seviyorsun sana hak veriyorum yanlış anlama beni senin bu halin koca forumu üzüyorda sevdiğin niye anamak istemiyor çözebilmiş değilim ama sen hakısın seviyorsun hemde çok belli sevdiğin benden sana arkadaş tavsiyesi başarana kadar devam et inşAllah Birgün Oda Anlayacak Senin sevgini. Peşini bırakma derim ben.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:53 AM