:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ölmek Istiyorum!
aMyLee
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeterrrr arrtik yeter dayanamiyorum ben artikk biktim herseyden biktim
yasamak istemiyorum artik dogduma pisman oldum yeter ya niye yasiyorum ben biktim bunaldim artik yeter artik alsin canimida kurtuluyum yeterr tükendim artikk biktim ölmek istiyorum ben ölmek!!!!

bnde bazn derim bıktım artık öLmek istiorum feLann oLmuo işde
hernese hayt herşeye rağmen güzeL kendini düşünmüosan çocukLarını düşünn .. şükret haLine aLLah sana iki tane sağLıkLı evLat vermiş ..
Ara
aMyLee
her insanın zor geçirdiği dönemLer vardır yeterki sabretmesini biLeLim bi sıkıntın varsa payLaş bizimLe yardımcı oLmaya çaLışaLm öLmek çözüm değiL
ki çünkü çocukLarn var onLarıda düşünmek zorundasnn
Ara
Yenemuko
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bosver samil ya ne sen güldürmeye callis ne ben gülim istemiyorum artik hic bise

sen istemezsende ben çalışacam ve başaracam
Ara
BiRiciGim
hergün sükür ediyordum ama olmuyor öyle biktimki suanda hayata olmamim sebebide onlar zaten yoksa simdi yasamiyordum evet sükürler olsun dünya güzeli iki tane var ama ben iyi deglim iste sagliklida düsünemiyorum hemde hic deliden farkim yok
Ara
aMyLee
hayır deLiyim die düşünme sorun nese bizim yapabiLeceğimiz bişiy varsa çözmeye çaLışaLım böLe yaparak kendini yıpratıosun ama Sad:
bu sefer çevrendeki insanLarada yansıo gerçden yapabiLceğim bişey varsa eLimden geLdiğnce yardımcı oLmaya çaLışırm
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Abla ben sana her zaman söylüyorum böyle yapma bir derdin varsa bizimle paylaş ölmek çözüm değilki birde öbür tarafı düşün en azından dünya güzeli kızını ve oğlunu düşün isyan etme Allah sana bu canı koruyasın diye vermiş bu cana zarar veresin yada canını alasın diye değil sahip çıkasın diye abla bak ölmek istemen yanlış istersen bana kız bağır ama bi ayette Allah ölümü istemeyiniz diyor.Bak şimdi benide üzdün lütfen böyle yapma bir derdin varsa bak burada dostların arkadaşların var yani bizler varız derdini anlat bakarsın çare buluruz lütfen abla ölmak çaremi ki lütfen abla iyi düşün derdini söyleki bizde çare bulmaya çalışalım inan sana elimden geldiği kadar yardımcı olurum seni ne kadar çok sevdiğimi sende biliyorsun öz ablam gibi sevdiğimi biliyorsun derdini söyleki derman bulmaya çalışalım. Ne olur yaa.Üstelik her derdi olan deli değilki deli olduğunu düşünme Lütfen yaa.
Ara
BiRiciGim
deli deglim ama öyleyim hafizami kayip etmis gibi naptimi billmiyom belki konuyu acmam bile hataydi ama icime atiyorum ve daha cok canimi acitiyor rahatlamk istedim ama nafile olmadi ayrica derdimede care yok yardim etmek istiyorsunuz anliyorum sagolun ama derdime derman yok.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Allahu Teala dert vermişse onu dermansız bırakmamaıştır arayıp bulmak gerek derdini söylemek istersen söyle ben yardımcı olmaya hazırım lütfen abla böyle deme bak ben çok üzüldüm şimdi.
Ara
riukeen
ölmek istemen gereksiz çünkü ölüceksin zaten Smile ve cez
Ara
CaNaT
BiRiciGim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yeterrrr arrtik yeter dayanamiyorum ben artikk biktim herseyden biktim
yasamak istemiyorum artik dogduma pisman oldum yeter ya niye yasiyorum ben biktim bunaldim artik yeter artik alsin canimida kurtuluyum yeterr tükendim artikk biktim ölmek istiyorum ben ölmek!!!!

Hepimiz ölmek istiyoruz zaman zaman bunun zamanını belirlemek ne senin elinde ne bir başkasının elinde...
Başımıza gelen iyi şeyler olduğunda nasıl ölmek aklımızın ucundan geçmiyorsa şimdide geçmemesi gerekmezmi
Ölüm neye çare getirecek sonucu değiştirecek mi düzeltecekmi herşeyi
eğer düzeltecekse hiç vakit kaybetme
kaybetmeki biran önce herşey yoluna girsin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocuk olmak istiyorum!!! ay_naz 4 549 06-18-2010, Saat: 05:07 PM
Son Yorum: klavyem
  Haykırmak istiyorum .. €BeRimSin 53 2,379 06-01-2009, Saat: 10:25 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Unutma. Dostumsun sen. neredeysen, orda ölmek isterim. blue_belial 4 567 03-30-2009, Saat: 08:39 PM
Son Yorum: blue_belial
  Bağırmak,Haykırmak istiyorum.... Yorgun Yürek 21 1,728 12-04-2008, Saat: 10:20 AM
Son Yorum: chatlaq
  Seni boğmak istiyorum mesut .. €BeRimSin 37 1,571 07-31-2008, Saat: 01:27 AM
Son Yorum: nry8

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 11:21 AM