:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iki sarışın:P
MaNeSiA
İki sarışın yolda yürürken yerde bir makyaj aynası gözlerine ilişir. ilk sarışın kapağını açar ve bakar :
- Resimdeki yüz bana çok tanıdık geldi şekerim... der. Sıra ikinci sarışındadır, aynayı arkadaşının elinden çekistirir ve şöyle der :
- Tabii ki tanıdık gelecek aptal, bu benim...
Ara
speedy_girl
icon10.gificon10.gificon10.gificon10.gificon10.gif
Ara
MaNeSiA
Sarışın bir pizza ısmarlar. Pizzacı sorar:
-"6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı?"
- "6'ya böl sekiz parçayı bitiremem"...
Ara
MaNeSiA
Bir kadınla bir adam ayrı ayrı arabalarında giderlerken çarpışırlar. İkisinin de arabası mahvolur ama şans eseri ikisi de hiç yara almadan kurtulur. Arabalarından sürünerek çıkarlar ve adam kadına bakıp: "Çok ilginç! Sen bayansın ben de erkeğim.Arabalarımız mahvoldu ama ikimize de hiçbir şey olmadı. Bu belki de tanışıp, dost olup, hayatımızın sonuna kadar huzur içinde birlikte yaşamamız için bir işarettir" der. Müthiş heyecanlanan kadın : "Evet, galiba haklısın" diye cevap verir şaşkınlıkla. "Bak, arabam hurdaya döndü ama bir şişe şarap sapasağlam. Bu kesin bir işaret. Bu şarabı içip şansımızı kutlamalıyız" diye devam eden kadın ,şarap şişesini adama uzatır. adam şişeyi alır, açar ve yarısını içip kadına verir.kadın hemen şişenin mantarını kapatıp adama geri uzatır. Bunun üstüne adam sorar: "Sen içmeyecek misin?"kadın cevap verir: "Hayır, ben polisi bekleyeceğim!" puahahahhah Big Grin
Ara
Aşksı@z
Yav bu bayanlar varya çok kurnaz adamı akollü diye suçlu yaptı kendi sıyırdıBig GrinBig Grin daha öncede okumuştum bunu paylaşımın için teşekkür ederim.
Ara
riukeen
polisi bekleyecekmiş nihahah komedi ya
Ara
MaNeSiA
komikmiyim neBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sarışın fıkrası MaNeSiA 2 329 04-12-2008, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: MaNeSiA

Hızlı Menü: