:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Başlık bulamadım...
StiL
herkeze merhaba arkdaşlar öncelikle benim yazdıgım şiir mi düzyazımı pek anlamam icimdeki duygular bi anda kabardı bende yazmakistemdimWink Her gece seni düşünür oldum , Ama her zmn ki nefesin kadar yakın ama bi ucurumun 2 ucuyduk her zmn direk saplandın kalbime kurşun gibi geldin nerden bileyim ki o kurşunun hep sızlıyacagını gecelerce ..Gene seni düşünüorum bu saf kalbimin sana nasıl kaptırdıgımı anlamya calışıorum , Herkez hayalini kısa süre düşünüp bitirirken hayal oldugun anlar ve vazgecer ama , ben senin hayalinle GEceleriminin yalnızlgını anladım her gece sevgimi haykırdıgım duvar şahitim oldu bana haykırdım ! bu duvarlar her hayıkışımda aşkıma şahit oldu , Her , hersabah kaltıgımda rüyamda seni kaybetmekten bıktım arık ve bırakmaya karar verdim ama ...ama Gönlüm Müftela bir hastalığa yakanmış ne söz ne bşaka bişey dinler oldu , Gene seni düşünüorum bak gene yan yanayız ama bi o kadar da imkansız . ßi gün yoldayken bi yaşlı amcaya anlattım derdimi bana tebessüm le baktı evlat sen gerçek aşkı yaşıorsun fakat sonu hüzün olanın kime yararı var ki dedi ? anlamdım neden hüzün olsun amca dediki Aşkını itiraf edemeyne kaya bile ortadan catlar dedi.. işteo zmn anladım ya sevip icimi gömecektim ya söyleyip kurulcaktım yada cekip arkamı gidecektim .. en iyisi mi ? arkanı cekip gitmek
Malüm bi genç vardi kayboldu gitti derler .. Ama bilmezlerki onun vucudunun her tarafını KARASEVDA adlı hastalık sarmış
Ara
€BeRimSin
Her gece seni düşünür oldum,
Ama her zaman ki nefesin kadar yakın
Ama bi ucurumun 2 ucuyduk
Her zaman direk saplandın kalbime
Kurşun gibi geldin

Nerden bileyim ki o kurşunun hep sızlıyacagını gecelerce ..
Gene seni düşünüyorum
Bu saf kalbimin sana nasıl kaptırdıgımı anlamaya calışıyorum,
Herkez hayalini kısa süre düşünüp bitirirken
Hayal oldugun anlar ve vazgecer ama ,
Ben senin hayalinle Geceleriminin yalnızlgını anladım
Her gece sevgimi haykırdıgım duvar şahitim oldu
Bana haykırdım!

Bu duvarlar her haykırışımda aşkıma şahit oldu,
Her, her sabah kaltıgımda rüyamda seni kaybetmekten bıktım artık
Ve bırakmaya karar verdim ama...
Ama Gönlüm Müftela bir hastalığa yakanmış

Ne söz ne başka bişey dinler oldu,
Gene seni düşünüyorum bak gene
Yan yanayız ama bi o kadar da imkansız

Bi gün yoldayken bi yaşlı amcaya anlattım derdimi
Bana tebessüm le baktı
Evlat sen gerçek aşkı yaşıyorsun fakat sonu hüzün olanın kime yararı var ki dedi ? Anlamadım neden hüzün olsun amca
Dediki; Aşkını itiraf edemeyene kaya bile ortadan catlar dedi..

İşte o zmn anladım ya sevip icimi gömecektim
Ya söyleyip kurulcaktım
Yada cekip arkamı gidecektim ..

En iyisi mi ? Arkanı cekip gitmek
Malüm bi genç vardi kayboldu gitti derler ..

Ama bilmezlerki onun vucudunun her tarafını
KARASEVDA adlı hastalık sarmış ..

Yüreğine Sağlık .. Smile
güne$ibük
başlık:umutsuz aşk olsun.nasıl ama ????
Ara
Aşksı@z
çok güzel bir paylaşım ellerine yüreğine sağlık Eberim imkansız aşkım desen nasıl olurBig GrinBig Grin
Ara
ATHESCH
Çok güzel tşkrler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Başlik Birşeyi Ifade Etmiyo Isteyen Okusun djseninim 4 655 07-29-2022, Saat: 06:54 AM
Son Yorum: yundode3
  Engel (baslık bulamadım bunla ıdare edın) blue_belial 5 473 04-11-2022, Saat: 10:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Valla Başlık Bulamadım Yazdım Öylesine :))) ZeNiTH 22 1,646 04-11-2022, Saat: 04:27 PM
Son Yorum: wildfang
  baslık bulamadım :( çilekli cuklat 18 887 10-31-2008, Saat: 10:29 PM
Son Yorum: çilekli cuklat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:50 AM