:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polat ?okta!
ѕqρα кJмя
9905_B_AdnanPolat017.jpg

Galatasaray Kul?b? Ba?kan Yard?mc?s? Adnan Polat, 3-3'l?k Konyaspor beraberli?inin herkes gibi kendisini de ?ok etti?ini s?yledi.

Kar??la?man?n ard?ndan y?netim kurulu ?yeleri, yakla??k 1 saat protokol trib?n? arkas?ndaki salondan ??kmazken, daha sonra bas?n mensuplar?n?n kar??s?na ??kan Adnan Polat, sonu?tan dolay? ?zg?n olduklar?n? s?yledi.
Polat, Konyaspor kar??s?nda farkl? skorla galip gelmeyi beklediklerini kaydederek, ''A??k?as? bu sonu? herkes gibi beni de ?ok etti. ?lk 60 dakikada futbol ad?na her?eyi yapt?k. Ama daha sonra orta sahada ?st?nl??? rakibimize kapt?rd?k. ?anss?z da goller yedik'' dedi.

Bir gazetecinin ''Oyunun s?k??t??? dakikalarda oyunu de?i?tirecek m?dahaleler yap?lamaz m?yd??'' sorusuna Polat, ''Teknik olarak gerekli de?i?ikliklerin yap?lmas? gerekirdi'' yan?t?n? verdi.

Konyaspor ma??na bir d?n?m noktas? olarak bakt?klar?n? da anlatan Polat, ''Bu ma?ta k?t? gidi?imize 'dur' diyece?imizi d???n?yorduk ama olmad?. 3 ma?ta 9 gol yedik. Tarihimizde yoktur herhalde. Ligdeki 8 ma??m?zda 13 puan kayb?m?z olmamal?yd?'' diye konu?tu.

?te yandan kul?p y?netim kurulu ?yesi Fatih G?k?en ise ya?an?lan k?t? g?nlerde teknik direkt?r Gerets'in arkas?nda olduklar?n? vurgulad?.
Ara
Pessimist
olur bole vakalar moral bozmaya gerek yok nasıl olsa gene şampiyon cimbom bom

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Song,Adnan Polat'a şarkı besteledi! Ñ•qρα кJмя 1 348 04-11-2022, Saat: 02:11 PM
Son Yorum: wildfang
  Adnan Polat'ın Fenerbahçelileri şok eden sözü FR€NzY 5 606 11-10-2008, Saat: 06:28 AM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  "Adnan Polat kendine yakışmayan işler yaptı" Ñ•qρα кJмя 1 420 05-20-2008, Saat: 12:30 PM
Son Yorum: Byyns
  Polat itiraf etti...!!! Ñ•qρα кJмя 9 682 02-29-2008, Saat: 08:06 PM
Son Yorum: The jøkéЯ™
  Sayin(!) Adnan Polat’a çağri Ñ•qρα кJмя 0 329 06-14-2007, Saat: 03:40 PM
Son Yorum: ѕqρα кJмя

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:12 PM