:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creature yaz kolleksiyonu :):)
sudenaz
cop sheker cıgmıssın allh sahıbıne bagıslasınTongue
Ara
MaNeSiA
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:maneisa çıldırtma beni ya hani beni alacaktın yaa Sad: küstüm CRECATUreye aslıon hıh SmileSmileSmile...evlenmiorum
almıom lem kimseyiBig Grin
Ara
CReATuRE
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:almıom lem kimseyiBig Grin

Sen bilirsin valla bende vazgeçtim almıyom asya seni SmileSmileSmileSmile:pisik::pisik::pisik:
MaNeSiA
hıh Tongue Tongue
beni almasanda çikolata alBig Grin
Ara
CReATuRE
Çikolataların hazır bilem SmileSmileSmileSmile
rapunzel
ya varya ne çok abartıyorsunuz yakışıklı görmesek hak vercem size ama maalesef :S
sadece iyi poz vermiş.
Ara
MaNeSiA
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çikolataların hazır bilem SmileSmileSmileSmile
ah cnm yaSmile
ne zaman gelio çikolatamSmile
Ara
CReATuRE
rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya varya ne çok abartıyorsunuz yakışıklı görmesek hak vercem size ama maalesef :S
sadece iyi poz vermiş.

Teşekkür ederim...Kimsenin bu konuda zaten öyle bir iddaası yok WinkWinkWinkWink

Sadece meyve veren ağaç taşlanır misali bir konu işte WinkWinkWinkWink ne yaparsın...
rapunzel
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim...Kimsenin bu konuda zaten öyle bir iddaası yok WinkWinkWinkWink

Sadece meyve veren ağaç taşlanır misali bir konu işte WinkWinkWinkWink ne yaparsın...

cnm sana laf attığım yok sadece diğer insanların abartması garibime gitti.
Ara
_BarBie_
Her zaman ki gibi hoş ve karizma..SmileSmile Güzel resimler Aziz Allah sevdiklerine bağışlasın...SmileSmile Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Creature Ve Morcivet... CReATuRE 25 1,333 04-13-2022, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: wildfang
  CReATuRE VE MorciveT...(ghostlar's :D:D:D ) CReATuRE 17 893 07-09-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:25 AM