:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creature yaz kolleksiyonu :):)
fElAkEt
tmm bnde bu forumda msn vermenn yasak oldugunu biliorum o yüzden nerdn geldi die sordum tanşcaz zamanla bakalım .. Big Grin
Ara
CReATuRE
Ok anlaştık WinkWinkWink
blue_belial
su v yaka ları bı ben gıyemıyorum Big Grin
benım yerıme gıy allah askına. masallahın var bu arada. bende bu yaz kılo alıyorum kafaya koydum Big Grin
Ara
CReATuRE
Tamam senin için ben giyerim WinkWinkWinkWinkWink

Tamam o zaman ben kilo vermiyorum sen alıyosun sonra bilek güreşi yapıyoruz atlatmaya çalışma 100 yl gözüme kestirdim Big GrinBig GrinBig Grin
blue_belial
tamam alıyorum. yenılırsemde Kopegın olsun hacı 100 ytl Smile gerekırse bı ay sıgara ıcmem verırım Big Grin
nakıt dersen olmaz cunku. cebımde 3 tl var Big Grin taksıt yaparız olmassa. 5 taksıt. 130 tl Big Grin
Ara
WagNeR
Ee sonuçta Aziz abi tabi süper olcak sizinkide laf mı sanki Big Grin süpersin Aziz abi Wink
Ara
CReATuRE
WagNeR Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ee sonuçta Aziz abi tabi süper olcak sizinkide laf mı sanki Big Grin süpersin Aziz abi Wink

sağol kardeşim WinkWinkWink
WagNeR
Ayıpsın abi ya Wink gerçekler Smile
Ara
CReATuRE
blue_belial Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tamam alıyorum. yenılırsemde Kopegın olsun hacı 100 ytl Smile gerekırse bı ay sıgara ıcmem verırım Big Grin
nakıt dersen olmaz cunku. cebımde 3 tl var Big Grin taksıt yaparız olmassa. 5 taksıt. 130 tl Big Grin

İşte olayı bititrdin bana söyleyecek laf bırakmadın faruk SmileSmileSmile işin şakası bi kenara elimden bişey gelirse senin için özelden pm at kardeşim elimizden geleni yapmaya çalışırız...
juLia
resmler fena değilde kişilik önemli Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Creature Ve Morcivet... CReATuRE 25 1,333 04-13-2022, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: wildfang
  CReATuRE VE MorciveT...(ghostlar's :D:D:D ) CReATuRE 17 893 07-09-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 08:47 AM