:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creature yaz kolleksiyonu :):)
нüzüηçiçÑ”ği
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tşk ederim SmileSmileSmile
Rica ederim (:
Ara
deli-kı@z
hıım........süper çıkmışsınBig Grin
Ara
CReATuRE
Ben sizler için varım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
kı@ymı@k=)
yaz kış farketmiyo Big Grin maşallah diyeyimm Smile
Ara
fElAkEt
maşallah maşallah bn seni bi yerden tanıom sanki ..
Ara
CReATuRE
fElAkEt Adlı Kullanıcıdan Alıntı:maşallah maşallah bn seni bi yerden tanıom sanki ..

Tşk ederim belik bende seni bi eyrlerden tanıyorumdur 20 yıl Ankarada yaşadım bende SmileSmileSmile sanırım sende ankaralasın WinkWinkWink nerde oturuyosun sen bakim SmileSmile
fElAkEt
ankarada ama ben seni msnemden tanıyorum bikaç gün önce konşmuştuk hatırlamazsın blki
Ara
CReATuRE
hıııı tmm tmm hatırladım şimdi SmileSmileSmileSmileSmileSmile bak msnmde ne işin olduğu böylelikle ortaya çıktı seni nerden tanıdığımda WinkWinkWinkWinkWink...bak sana demiştim tanımadığı biri msn nemde olmaz diye WinkWinkWink
fElAkEt
tmmda yine tanşmıoduk ki bn resimlerden tanıdım seni Big Grin hm nerdn geldi bnm msn senn msnene bakıyım hııhh :Smile
Ara
CReATuRE
İnan ki bende bilmiyorum anlamadım ki hala onu düşünüyorum SmileSmileSmileSmile senin msn kim ne zaman bana verdi anlamadım...Yani sağda solda gördüğüm bi msn alıpta deli gibi eklemem huyum değildir zaten zamanla sende beni tanıyınca FORUMDAN nasıl biri olduğumu anlarsın WinkWinkWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Creature Ve Morcivet... CReATuRE 25 1,333 04-13-2022, Saat: 07:30 PM
Son Yorum: wildfang
  CReATuRE VE MorciveT...(ghostlar's :D:D:D ) CReATuRE 17 893 07-09-2007, Saat: 10:45 PM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 03:40 PM