:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yazıldığı gibi okunmuyo aşk
MaNeSiA
lonelywalk7mh2.jpg

ug0628b8lw4.gif

Yazıldığı Gibi Okunmuyor Aşk
xts02xyilr2.gif
anladım ki: herkesin kendine göre bir boşluğu var,
anladım ki her boşluk bir başkasınınki ile dolar
usta birer katiliz hedefini şaşırmayan. birbirimizi öldürüp duruyoruz günlerdir. başka
bir gezegendeyiz. düştüğümüz yeryüzü hüzün. ayın rengi soluyor. yeni bir yangınla uyanıyor gece. aklımın duvarlarına dokunuyorum. burukluğunu soluyor nefes nefese kalbim. yerini değiştiriyorum sürekli, bir çarşaf gibi katlıyorum özenle.
peşine düşeli tam yirmi gün olmuş.
odadan odaya dolaşıyorum. uyuduğumuz yatağın kıvrımlarında. dalgın
dalgın topraklarımızı seyrediyorum…

xts02xyilr2.gif
söylesene, sevip mi özledik, özledikçe mi sevdik. ne alıngan bir tanıklık bu! günler geçiyor; kapaklanıyorum içime. bir kurt sürüsü uluyor, ısırdı ısıracak saçlarımdan! uykum geliyor, yatağa uzanıyorum çürüğe çıkarılmış bir silah sanki ismim.
kanayıp duruyorum…

sevdiğim dört kitap başucumda. uykusuzluğum tanıktır biri senin isminle başlıyor.
kimliksiz uyanıyorum geceden, odadan çıkarken yüzümü değiştiriyorum… işe giden insanlar gibi hayattan vazgeçmiş bir edayla yürüyorum caddelerde. sanki baktığın her yerdeyim. kan sızıyor yürüdüğüm yollara… ne babanın adını bilirim, ne bacama konan martıların ölüm tarihini. davacıyım artık kendimden.
son sözüm dinamit kuyusu olacak.
sakın…

xts02xyilr2.gif
beş gün oldu cam kenarında uyuyorum. nefesim buz kalıbı. çıplak tenim
ahşabı sarmalıyor, içimde kullanılmamış bir bıçak savruluyor. elimi uzatsam dikenli tel sesin. günlerimi sürüklüyor sahte bir hevesle güneş, uyudukça hastalık kuruluyor gölgemle hayat arasına. sesimi kilitliyorum çekmecelere. telefonlar çalıyor sürekli. ölmüş bir görüntü var aklımda, duvarların serinliğine ismini kazıyorum…
bedenimi uyanık tutan ne varsa sulara gömüyorum. anlıyorum ki ancak bir acı uyanık tutabilir bizi.
yazıldığı gibi okunmuyor aşk.

xts02xyilr2.gif

ug04076eli1.gif
Ara
theropoda
sen aşkı okumayı bilmiyosun.
Ara
MaNeSiA
yasıldığı gibi kolay değilSad
Ara
Aşksı@z
bedenimi uyanık tutan ne varsa sulara gömüyorum. anlıyorum ki ancak bir acı uyanık tutabilir bizi.
yazıldığı gibi okunmuyor aşk.

Senin aşkların çok be MANESİA yazma sende yaşa be güzelimBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
aşklarım çok ama aşkım yokSad
Ara
Aşksı@z
Aşkları çok olupta aşkım yok demekte ne oluyormuş öyle şeymi olurBig GrinBig Grin illaki aşkın vardırBig Grin
Ara
asi_ve_mai
aşk aşk aşk.....
Ara
MaNeSiA
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aşkları çok olupta aşkım yok demekte ne oluyormuş öyle şeymi olurBig GrinBig Grin illaki aşkın vardırBig Grin
valla yokSad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YokLuÄžun buz Gibi... €BeRimSin 2 371 04-09-2022, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum elimde kanarken, okşamadı kimse senin gibi yüreğimi ... ROSE 12 796 04-09-2022, Saat: 06:36 AM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlikta Kalacak.... ÇiLeK 8 327 04-08-2022, Saat: 12:54 PM
  Aşk Eskisi Gibi Karanlıkta Kalacak Stinq 1 271 04-08-2022, Saat: 06:58 AM
  AşK eSkİsi giBi KaRAnlıKta kalAcaK...! >As!_M€L€q< 3 307 04-08-2022, Saat: 12:06 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:02 AM