:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Banlayın:
*Asİ-yÜrEk*
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...62212.html

Eğer bu konu hakkında tek bir şikayetim olduysa beni banlayın kökten çözüm olur şikayet ettiysem ciddi söylüyorum banlansam bile umurumda olmaz şikayet eden ben isem benide banlayın olsun bitsin.
Ara
AfrâsyâB
Bu konuyu abartmayın arkadaşlar lütfen
Ara
ѕqρα кJмя
bu ne bea

akşama şu aile programlarına çıkın çözülmez böyle
Ara
*Asİ-yÜrEk*
çikitamuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konuyu abartmayın arkadaşlar lütfen

Gökhan eğer o konuyu sana kilitle gibi birşey söylediysem yada ne şekilde olursa olsun şikayette bulunduysam banlayın olsun bitsin ben sana o konu hakkında bir şakyette bulundum mu senden bunun cevabını bekliyorum.
Ara
CaNaT
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:http://www.duygusuz.com/forum/showthread.php/bakmak-aip-d-62212.html

Eğer bu konu hakkında tek bir şikayetim olduysa beni banlayın kökten çözüm olur şikayet ettiysem ciddi söylüyorum banlansam bile umurumda olmaz şikayet eden ben isem benide banlayın olsun bitsin.

ya sen ne konuşuyorsun Hasan
bu ne biçim bir konu
şu açtığın konuya bak yaw
Ara
Yenemuko
ne banlıonuz yine Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
ERCAN ASYA sanıyorki ben o konuyu şkayet etmişimde GÖKHAN benim şikayetim doğrultusunda kilitlemiş bu nedenle ASYA ile gece tartıştık ben şikayet ettim sandı ve bana küstü bilmem anlatabildim mi?
Ara
ѕqρα кJмя
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gökhan eğer o konuyu sana kilitle gibi birşey söylediysem yada ne şekilde olursa olsun şikayette bulunduysam banlayın olsun bitsin ben sana o konu hakkında bir şakyette bulundum mu senden bunun cevabını bekliyorum.

Konu şikâyet etmek ban sebebi mi ??

bende bu konuyu şikâyet ediyorum

kilitleyin ya ne kadar saçma
Ara
PCKoPaT
Forumun kalmadı tadı tuzu.. :Ss
Âh be.
Ara
CaNaT
Yapmayın arkadaşlar yorum morum yapmayın şu konuya ya :S
Valla daral geldi banada artık sürekli arı kovanına çomak sokmaya döndü bu iş bee
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BanLayın şunu! PrinceSs 7 564 04-26-2007, Saat: 07:57 PM
Son Yorum: Firari Fırtına

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 06:19 AM