:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sakınnn bakmayın bayılabilirsiniz :)
kötü
bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın bende bunu diyorummmm gerisi sana kalmışşşş
Ara
AfrâsyâB
Yaşasın arkadaşım Smile
Ara
güne$ibük
gökhan lokum gibi adamsın yaf helal olsun... manzara süper,manzarayı kapatanlarda idare eder işte Tongue Tongue biri benüde çağırsın şu karadenize yaaa Sad
Ara
serdar seboist
yalnız_günes Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökhan lokum gibi adamsın yaf helal olsun... manzara süper,manzarayı kapatanlarda idare eder işte Tongue Tongue biri benüde çağırsın şu karadenize yaaa Sad

buyur gel kardeşim başımızın üstünde yerin var bekleriz o manzarada cadır kurar sabahlarız bu arada ayder yaylası orası
Ara
bebiS
Ardesen bi kes gitmiştim Tongue
Ara
serdar seboist
bebiS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ardesen bi kes gitmiştim Tongue

sen nerelisin
Ara
serdar seboist
yalnız_günes Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gökhan lokum gibi adamsın yaf helal olsun... manzara süper,manzarayı kapatanlarda idare eder işte Tongue Tongue biri benüde çağırsın şu karadenize yaaa Sad

yorum için saol ama gokhan kimmmm kardeşşş??
Ara
bebiS
izmir /bornova aslIm orya ayder için gitmiştik
Ara
serdar seboist
ii nasıl beğendinmi ayderi
Ara
kötü

gokhan kimmmm:S:S
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bu da benim dostlar kusura bakmayın ilk defa foto koyuyorum biraz acemiyim?? RAMSES 44 2,236 07-29-2008, Saat: 06:08 PM
Son Yorum: CReATuRE
  Kusura Bakmayin ..... :) lazmurat 51 2,099 12-02-2007, Saat: 08:35 PM
Son Yorum: lazmurat

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 07:01 PM