:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cenneti bulalim hadi
BiRiciGim
Adamın biri cennete gitmek istiyordur.

Yola çıkar karşısına iki ayrım gelir. Bu iki ayrımdan biri cennet biri cehennemdir.Fakat adam hangisinin cennet hangisinin cehennem olduğunu bilmiyordur.

Ve iki yol ayrımının başında da birbirini çok iyi tanıyan iki nöbetçi vardır. Bu nöbetçilerden biri her zaman doğru söylüyordur diğeri ise her zaman yalan söylüyordur.

Adam hansinin doğru hangisinin yalan söylediğini de bilmiyordur.

Ve adamın herhangi birine tek bir soru sorarak cenneti bulması gerekiyordur...
O adam siz olsaydınız size cenneti buldurabilecek hangi soruyu sorardınız...

altinidir
Ara
cihan_ts.61
senin anan güzel mi die sorarım.. ewet derse yalan söylüyodur orası cehennemdirSmileSmileBig GrinBig Grin
Ara
neşe neşe neşe
2 kapıyı da dinlerdim hangisinden bağışma sesleri geliyosa orası cehennemdir.. hangisindekahkara sesleri geliyosadaorasıda cennettirBig Grin
Ara
cehennem22
bulamadım nasılmış cvbı merak ettim
Ara
soyle
cennet nere diye sorardım dogru soyleyen dogruyu soyleyip cennet diyecektir yalancı ise cennete cehhenme diycektir cehhenem denen yere girerdim bu sayede dogru olanı bulurm :d
Ara
play-54
Cennetin kapısını bana açarmısın dediğinde eğer yalancı olanı ise cehenneminkini açacak ve içerisi görünecek dürüst olanı ise cennetinkini açacak böylecede hangisinin cennet hangisinin cehennem olduğunu anlayabileceğiz
Ara
play-54
Hee bide Cehennemin Ateşi Sönmüş Yakıcakmışınız. Dediğinde ikiside cehenneme koşar sence cennete gidersin Big Grin
Ara
play-54
İstediğiniz cvp olsun daha yazammı
Ara
play-54
Sizi emekli yapcaklarmış cennete yollucaklarmış dediğinizde ikisnde cennete gigder snede arkasındna koşarsın
Ara
play-54
cehennemin yolu bozulmuş bi el atında düzeltin deidnizde Big Grin sende cennete Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hadi bakalım çok kolay sunurk 3 749 12-12-2008, Saat: 06:17 PM
Son Yorum: beyzarda.38
  hadi bakalım bilene çok aferin var WagNeR 24 1,468 05-12-2008, Saat: 02:15 PM
Son Yorum: bloody_rose
  hadi bunu bulun bakalım:) cyln2520 5 916 02-12-2008, Saat: 06:41 PM
Son Yorum: cyln2520
  hadi bakalım çözebilecekmisiniz:D HIÇKIRIK 5 554 01-07-2008, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: MaNnAq?GuSeL
  hadi bakalıım birazz düşünün ve buluun basiit bi soruu generals_34 7 617 09-18-2007, Saat: 11:44 PM
Son Yorum: generals_34

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 09:43 AM