:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?apk?n erkekler buraya ...
yalcin_33
Kad?nlar? Etkilemenin P?f Noktalar?

Bo?a burcunu iyi bir restoran etkiler. Ko?’u parf?mler. ??te astrolog Claire Petulengro’ya g?re, insan? burcuna g?re a??k etme yollar?...

Ko? Burcu: ?nce g?zel kokup kokmad???n?za ?zen g?sterin. L?ks ve pahal? kokular? severler. Ucuz giyinmeyin.

Bo?a Burcu: Hayatlar? yemek, seks ve para ?zerine kuruldu?undan iyi bir restoran, gece kul?b?nden daha etkili olur.

?kizler Burcu: Onu yeni a??lm?? bir yere g?t?r?n. ?ok zor elde edilen rol? de oynamaya kalkmay?n.

Yenge? Burcu: Biraz uzak durun. Onlar s?rlar?n? koruyanlardan ho?lan?rlar. Size g?venmesi zaman alacakt?r.

Aslan Burcu: Ne kadar para kazand???n?z?, ba?ar?n?z?n g?stergesi olarak alg?layaca?? i?in kazanc?n?z? bilmek ister.

Ba?ak: Detaya ?ok dikkat ettiklerinden giyiminize ve sa??n?za ?zen g?sterin.
Terazi: G?lmeyi pek severler. Komik f?kralar ve hikayeler anlat?n. Ama ?ark? s?ylediklerinde sak?n g?lmeyin. M?zi?e kar?? kabiliyetleri oldu?unu san?rlar.

Akrep: Kendiniz olun. Farkl? g?r?nmeye ?al??anlardan ho?lanmazlar.

Yay: Onlarlayken al???lm?? ve denenmi? metotlar kullanmay?n. Yenilik severler.

O?lak: Onun i?in ne kadar kazand???n?z, hangi ?lkeleri g?rd???n?z, kimleri tan?d???n?z ?nemlidir. iltifat? sever.

Kova: Kendilerini be?enmi? gibi g?r?n?rler ama asl?nda de?ildirler. Aptal hi? de?ildir. Romantiktirler.

Bal?k: Denizle ilgili her ?eyi severler. ?nsanlar hakk?ndaki kararlar?nda genelde yan?lmazlar

[COLOR="Blue"][SIZE="4"]
-_YORUMLARINIZI BEKL?YORUM_-
***ARKADA?LAR BEGEND?YSEN?Z VE PAYLA?IMLARIMIN DEVAMINI ?ST?YORSANIZ L?TFEN TERAZ?YE TIKLAYIN***
[/SIZE][/COLOR]
Ara
Son Noktam
Ya Ei qüseLde O Zaman Buna Aşk Denmezki Ben Hep Kendim qißi Olamayı Severim Ve Karşımındakininde Beni Kendim Olduğum İçin Sevmesini İsterim...
Ara
yalcin_33
DOSTUM ORTADA KENDİN OLMANI ENGELLEYEN BİŞE YOKKİ TABİKİ SEN EN İYİSİNİ YAPIYORSUN.
BURDA YAZANLARI HARHİEN UYGULAMA KENDİNE YORUMLA DÜŞÜNCELERİNDEN SAPMADAN KİŞİLİGİNDEN TAVİZ VERMEDEM ..
Ara
kardelen
çapkın erkeklerden nefret ediyorum!!!!!!!!!!!
Ara
yalcin_33
sende haklısın ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekler ağlamaz ama neden.. lover 9 385 04-13-2022, Saat: 03:51 PM
Son Yorum: wildfang
  Erkekler Bana Kızmasın MaSaL 3 572 04-13-2011, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: history
  ''Erkekler ağlamaz''diyorsun ama..... history 0 399 06-28-2010, Saat: 01:25 AM
Son Yorum: history
  <Buraya Kadar> Hasretiim 0 241 05-05-2010, Saat: 11:22 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Erkekler Kime "kadınım" Der Aşk_Bu 4 550 01-08-2010, Saat: 07:21 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:15 PM