:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fal cafe
Seyduna
halınt yanii yaa SmileSmileSmile ben görüosam dorudur.. speedyim seni unuturmuyum yaa bakıyımmı Smile
Ara
speedy_girl
ßaK ßaLım Smile Senin Gißi oLSun [ ßaL DamLaSın ] Smile
Ara
MaNeSiA
aynurum sen bana aşık olmuşun kısBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Asyam sende bana gelin geliyomuşun 3 vakte kadar Big GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
tuttu valla esraSmile
Ara
nry8
beni ist dan çaarıolar mı??bşka transfer tklifleri wrmı?milli takıma seneye gircem mi?=)
Ara
Seyduna
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:beni ist dan çaarıolar mı??bşka transfer tklifleri wrmı?milli takıma seneye gircem mi?=)
tatLım üsülme ama senin fal boş çıktı bişe göremiomSmileSmileSmile.........
Ara
Seyduna
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßaK ßaLım Smile Senin Gißi oLSun [ ßaL DamLaSın ] Smile

ben zaten sana kötü bişe sölermiyim balım...... bu ara bi kıpırtı görüyorum yaşamında bişeler değişecek ama olumlu yönde ....bi aşk görüyorum... ciddi olacak ..sonraa herşey denin kalbin gibi güsel olacak ..iNşşallahConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:
Ara
speedy_girl
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben zaten sana kötü bişe sölermiyim balım...... bu ara bi kıpırtı görüyorum yaşamında bişeler değişecek ama olumlu yönde ....bi aşk görüyorum... ciddi olacak ..sonraa herşey denin kalbin gibi güsel olacak ..iNşşallahConfusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:Confusedmiley17:

SmileSmileSmileSmileSmile
a$K Zor ßiraz Smile

saÄžoL ßaLım FaL iÇin Smile
Ara
MaNeSiA
mavişim söle bakim bana ban varmıTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-11-2024, 07:09 PM