:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yalnızlığa Dair...
Ebu-CeNDeL
k-188875-yanlızlık.jpg

yalnızlık..
Gelir yakalar seni en savunmasıs anında.. içine düştüğün o kocaman boşlukta gelir bulur seni,
o kocaman boşlukta tanışırsın onunla.. Çok çabuk kabullenirsin bu acınası duyguyu,
yapacak pekde bişey yoktur zaten kabullenmekten başka, yeni bi ilişki desen yapamassın..
Sürekli düşünürken o içinde kaybolduğun gözleri, bakamaz gözlerin başka gözlere, dokunamaz tenin bir başka tene..
Gidende gitmiştir zaten arkasına bakmadan, öylece durup haykırsanda sessiz çıkğlıklarla ona sevdanı, duymamıştır hiç bir zaman,
duymayacaktırda.. Belki o da içinde ağlamaklı bi çocuk bıraktı giderken, belki o sessiz çığlıkları duymak için neleri feda etmezdi..
Ama gitti, duymadan, hissetmeden gitti..
O günden itibaren yalnızlıktır en sadık yarin.. İlk zamanlar seversin bu duyguyu, alışırsın çabucak hatta ihanet etmemek için yüreğini feda edersin,
çarpmaz yüreğin başka yüreklere.. Ama bi zaman sonra aç yüreğin dikilir karşına en ifadesiz suratıyla, sorar hesabını aç susuz bırakılmanın,
haklıdırda aslında, yaşam kaynağından mahrum bırakıyorsundur onu farkında olmadan..
Yıllar sonra hak verirsin yüreğine, acırsında biraz.. Onu yaşatmak, ihtiyacı olan sevgiyi bulmak için çıkarsın yola..
Çok yer gezip çok limanda dinlenirsin ama hiçbiri ilk sevdanı yaşatmaz sana, her yolun sonunda yine yalnızlık bekliodur seni..
Kurtulmak istersin bu yalnızlık denen illetten ama yapışmıştır yakana bi kere, her yeni başlangıcında fısıldar kulağına "buda uzun sürmicek"
dinlemessin onu, tıkarsın kulaklarını ama görürsünki haklı çıktı yine, o içinde kaybolduğun gözleri hatırlarsın,, anılarını..
ve yapamassın.. Karşındaki her geçen gün dahada bağlanırken sana üzmek istemessin onu, yol yakınken, daha fazla acıtmadan bitsin der ve bitirirsin..
Yalnızlık haklı çıktığı için bakar suratına kendinden emin bi şekilde.. "tamam" dersin "haklıydın, sen kazandın" ve pes edersin..
Yüreğinde dayanamıştır zaten sevgisizliğe, yitirmiştir tüm hücrelerini, taştan farkı yoktur artık..
sende koyverirsin kendini yalnızlığa...

b-184266-yalnızlık.jpg
Ara
Sevgi-Murat
canımn eline saglık on nosun valla çok begendim bende yazarım bişeyler biliyorum benide özlediler ama neyse canım bys
Ara
asi_ve_mai
yitik düşler içersinde çırpınan bir yürek...
yalnızlığı kabul etmese bile nereye kadar ısrar edebilir sence abicim...
hani ne kadar dirense de yalnızlık...
hücrelerini esir almaya başlayınca ondan kurtulamazsın...
kurtulma çabaları da sadece kendini öyle göstermek içindir...
çünkü her insan yalnızlığı acısıyla tatlısıyla sever...
çok güzeldi abicim yüreğine sağlık...
mutluluk seni yalnız bırakmasın...
Ara
chatlaq
Yüreğinde dayanamıştır zaten sevgisizliğe, yitirmiştir tüm hücrelerini, taştan farkı yoktur artık..
sende koyverirsin kendini yalnızlığa... Wink

tŞkLéR aßim qZéL ßi yazıydı ...
Ara
beautiful_matrax
tesekkürler guzel paylasımdı
Ebu-CeNDeL
Sevgi-Murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:canımn eline saglık on nosun valla çok begendim bende yazarım bişeyler biliyorum benide özlediler ama neyse canım bys

Teşekkürler,gözlerine dert düşmesin,en kısa zamanda paylaşımlarını bekliyoruzSmile
Ara
MaNeSiA
Çok yer gezip çok limanda dinlenirsin ama hiçbiri ilk sevdanı yaşatmaz sana, her yolun sonunda yine yalnızlık bekliodur seni..
Ara
Ebu-CeNDeL
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yitik düşler içersinde çırpınan bir yürek...
yalnızlığı kabul etmese bile nereye kadar ısrar edebilir sence abicim...
hani ne kadar dirense de yalnızlık...
hücrelerini esir almaya başlayınca ondan kurtulamazsın...
kurtulma çabaları da sadece kendini öyle göstermek içindir...
çünkü her insan yalnızlığı acısıyla tatlısıyla sever...
çok güzeldi abicim yüreğine sağlık...
mutluluk seni yalnız bırakmasın...

Yalnızlık öyle bir karmaşık duygu ki insanı bazen bunaltır bazen de rahatlatır..Güzel dileklerin için çok sağolasın güzel kardeşim bilmukabele inş..Teşekkürler..
Ara
Ebu-CeNDeL
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğinde dayanamıştır zaten sevgisizliğe, yitirmiştir tüm hücrelerini, taştan farkı yoktur artık..
sende koyverirsin kendini yalnızlığa... Wink

tŞkLéR aßim qZéL ßi yazıydı ...

Ben teşekkür ederim abim,gözlerinden yaş,yüreğinden hüzün her dem uzak olsun..
Ara
Ebu-CeNDeL
beautiful_matrax Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tesekkürler guzel paylasımdı

Gözlerinize dert düşmesin,teşekkürler..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  aşka dair......(seni sevdim ben hemde çok:() CeYDa HaNDe KeSiM 4 390 04-13-2022, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: wildfang
  YaşanacakLaRa Dair... €BeRimSin 1 349 04-13-2022, Saat: 06:18 AM
  ......kayan yıldızlara dilekler diliyorum sana dair..... eRCi 6 380 04-09-2022, Saat: 07:26 PM
  -sheker shey- 'den aşka dair..bence okunmaya değer :) sheker chocuk 3 509 04-09-2022, Saat: 03:01 AM
  a?ka dair ne varsa......... CeYDa HaNDe KeSiM 6 350 04-06-2022, Saat: 08:51 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 03:11 AM