:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sewgilinizlee............................
Patikli_Penguen
SevgiLinizLe uçurumun kenarındasınız oturuyorsunuz ve aniden sizi aşağıya itti..
düşerken ona ne söylerdiniz cwplar lüffen ciddi olsun amaWink

WinkWinkWink

Ara
PesmisT GirL
Lanet oLsun sana ! Tongue bide o an ağzıma ne geLirse.... Big Grin
Ara
_BarBie_
Ölüorsam uğrunda ölüorum..Smile Gelicekse ölüm senden..ellerinden gelsin..SmileSmileSmile Tongue
Ara
EndLess
Ben...Söel bısye Yapıcaktım tam da bu konu ustune geldı..SmileSmile

Sevgılıme evlılık teklıf ederken ucurum yanına gıdıcem ve onu baglıcam bı ıpe tum can guvenlıgı saglanmıs olucak ve bosluga ona sarılarak atlıcam..SmileSmileSmile Tam Duserken Sorucam aklına gelen ılk seyı.ç.SmileSmileSmile Buyuk ıhtımalle olum olucak..SmileSmile

Bensızlık geldıgınde aklına evlenme teklıf edıcem..Smile

Yasarsa kabul eder yasamazsa ................ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
Beni ittin ama sende geLiceksin !! Big GrinBig Grin Der.. ve onuda çekerdim...Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben...Söel bısye Yapıcaktım tam da bu konu ustune geldı..SmileSmile

Sevgılıme evlılık teklıf ederken ucurum yanına gıdıcem ve onu baglıcam bı ıpe tum can guvenlıgı saglanmıs olucak ve bosluga ona sarılarak atlıcam..SmileSmileSmile Tam Duserken Sorucam aklına gelen ılk seyı.ç.SmileSmileSmile Buyuk ıhtımalle olum olucak..SmileSmile

Bensızlık geldıgınde aklına evlenme teklıf edıcem..Smile

Yasarsa kabul eder yasamazsa ................ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Her bayan İlginç bi evlilik teklifi ister ama bu biras tehlikeli SmileSmile İnşallah kabul eder...SmileSmileSmile
Ara
*AnGeL_GirL*
çığlık atarım herhalde Sad
Ara
EndLess
_BaRbİe_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her bayan İlginç bi evlilik teklifi ister ama bu biras tehlikeli SmileSmile İnşallah kabul eder...SmileSmileSmile

Ettıkı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tel bıle taktık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
_BarBie_
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ettıkı Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Tel bıle taktık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Hayırlı olsun..Allah tamamını erdirir inşallah..Mutluluklar..SmileSmile
Ara
ѕqρα кJмя
Allah belanı versin sürtük :yikildim:

şaka bi yana

ona bağırmam heralde de dua ederdim Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:17 AM