:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anne Terligi..
PCKoPaT
Geldiği yer: avustralyalıların bumerangının atasıdır, yüksek yüzdeyle hedefi vurur, vuramazsa sahibine geri döner.

İçeriği: radyoaktif madde icermeyen, kimyasal sonuclar olusturmayan, sadece kisa süreli noktasal fiziki acilar veren, yerden 50 santim ile 185 santim yüksekliginde ucma kabiliyeti olan, maliyeti ucuz, satisi-alisi yasal olan, ayaga giyilen ev esyasi görünümlü oldugu icin ayrica ruhsat gerektirmeyen kullanimi kolay silah. 1400 metre mesafeden nokta atis yapabilen silahlari yaratan insanlarin gecmislerinde olduklarini düsündügüm ev esyasidır.
isin kilicindan daha hizli cekilir, ehlinin elinde isabet yüzdesi yüksektir; terbiye amacliyken aksiyon antrenmani halini alir.hayatimda gordugum ilk kirmizi renkteki tomahawk fuzesidir.

Kullanımı: anne terligi aslinda q nun 007 icin yaptigi bir silahtir.bu silahin Turk annelerinin eline ne zaman gectigi tam olarak bilinmemekle birlikte annelerin bunu james bonddan daha etkili kullandiklari asikardir.
şöyle ki;
anne, terligi firlattiktan hemen sonra su sozu sarfeder "getir o terligi cabuk!"...( atacaksan niye istiyon istiyosan niye atıyo dimi )

eger annenin gercekten o terligi istedigini saniyorsaniz zaten o terligi yemeyi haketmissiniz demektir.zira bu cumle tamamen kurbani bir ikilemin icine suruklemek icin söylenmiştir.siz kizgin bir anneye silahini teslim etmekle, istedigini yapmayarak anneyi daha daha cok kizdirmak arasinda bir secim yapmaya zorlanirken pattt! ikinci terligi yersiniz.
ve anne son psikolojik darbeyi indirir;
getir dedim sana o terlikleri!!!.

Terliğin verdiği zarar yasadiginiz psikolojik cokuntuye oranla bir hictir..

(Ç)Alıntıdır..Big GrinBig Grin
Âh be.
Ara
ZeNabiN
:yikildim: dün yedim o terlikten bi tane :yikildim: saol:tolga:
Ara
PCKoPaT
Sen de sağol Big Grin
Âh be.
Ara
AfrâsyâB
annem hedeften şaşmaz F-16 gibi beee odaklanıyor kütürt diye kafaya Big Grin
Ara
PCKoPaT
E adamlar biliyor da söylüyor dimeBig Grin

O kadar araştırmışlarBig Grin Tabi ki de şaşmıcak hedefTongue
Âh be.
Ara
chatlaq
:yikildim:

qzLDi PcKo $aOL (:
Ara
PCKoPaT
Sen de sağol chatlaq Big Grin
Âh be.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anne karnındaki çocuk replikleri ... esrar gözlüm 5 568 04-07-2022, Saat: 09:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Bizim hiç kupamız olmadı anne.. history 4 1,352 01-15-2012, Saat: 08:24 PM
Son Yorum: Av.bey
  Anne Ben Afrika'ya Taşınıyorum .d sun fairy 4 604 04-20-2011, Saat: 11:27 AM
Son Yorum: sun fairy
  anne çocuk arasında geçen diyaloglar:) mavisben 0 831 03-28-2011, Saat: 05:24 PM
Son Yorum: mavisben
  ANNE tipleri komik:) SUSKUN 1 727 06-05-2010, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: okeanos

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 12:14 AM