:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Burç Yorumlarınız Bendeeen
chuLsuzz péri!
bende istiorum OÄžLAKKKKKK
Ara
_PssmsT_aLoNe_
Yivrumm bana oRdan kova Gönder Big GrinBig GrinBig Grin hadi cnm bnm Big Grin
Ara
chatlaq
28 haziraN'ıN ßurÇ yorumu burç yorumu bana hiç bkmdn Sad
Ara
casus021
kartal burcunda ne var
Ara
ѕqρα кJмя
burç yorumlarına devaaaaaaaam

sormak isteyen? Big Grin
Ara
nazarboncuqu
yorumlaa bakemmmBig GrinBig GrinBig Grin: balıkk??TongueTongueTongueTongueTongue
Ara
rüzgargülü
ßende ßurc Yorumu İstiyorum..Smile ßaşak.?Smile
Ara
nry8
başak alablrmiyim lütfennBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue
Ara
ѕqρα кJмя
nazarboncuqu Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yorumlaa bakemmmBig GrinBig GrinBig Grin: balıkk??TongueTongueTongueTongueTongue

biraz geç olucak ama görmedim ben Tongue

02.08.08

Balık

Bu aralar neşeniz hâyli yerindee.Herşey sanki istediğiniz gibi gidiyor.Hani şuan keşke Mısır'da 0lsam deseniz,o bile gerçekleşecek gibi.Allah yanınızda bu aralar.Şansınızda eksik olmuyor.Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmekte üstünüze yok.Bütün gözler size kitlenince hemen şımarıyorsunuz,e ama hakkınız.Sağlınıza da dikkat edin,çok yemeyin. Bu aralar tatlı bişeylere ihtiyacınız var.
Ara
ѕqρα кJмя
rüzgargülü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßende ßurc Yorumu İstiyorum..Smile ßaşak.?Smile

nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:başak alablrmiyim lütfennBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongue

02.08.08

Başak

Bu aralar etrafınızda ilginç şeyler gerçekleşebilir.Hayretler içinde kalabileceğiniz bi gün.Sizin de bazı insanları hayrete düşürme olasılığınız yüksek.İlginç bi gün olacağı kesin.Şans oyunları oynamayı deneyin,para kazanabilirsiniz.Aşktan yana hep gülüyorsunuz ama bu aralar biraz dikkat.Mümkünse kendinizi soyutlayın biraz sevgiden.Eskileri unutmaya çalışın.Yolunuz çok açık,kapatacak insan yok,başarılar.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haziran Ayına Özel Burç Yorumları ÐŽeşaren 17 841 06-02-2011, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: ZencefiL
  *Birer cümLe ile 12 burç. ZencefiL 22 961 04-06-2011, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Burçların aşk uyumları hangi burç hagisiyle anlaşır? MaSaL 1 519 01-05-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: CaNaT
  Burçlar ve korkuları hangi burç neyden korkar MaSaL 0 487 01-04-2011, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangi burç aşkta ne arar? Hasretiim 2 480 09-20-2010, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 09:26 PM