:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Günlük Burç Yorumlarınız Bendeeen
riukeen
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:10.06.2008

Akrep

Etrafınıza iğneleyici laflar atmaktan vazgeçin,onları kırdığınızın farkında değilsiniz.Şu zehirinizi herkese tattırmak zorunda değilsiniz! Sinsice görüntü veriyorsunuz etrafınıza,bu huyunuzdan da vazgeçin,kendiniz olun biraz.Bugün senin günün olmadığı kesin hatta bugün yağmur bile yağmış olabilir sizin oralara,şemsiyesiz evden çıkmamanız önerilir.Aşkınız normal durumda fazla zorlayıp,acı çekmeyin.

Eyvallah =) artık sıradaki günlere bakacağız :A::A:
Ara
PCKoPaT

Yengeç

Etrafınıza gülücük saçmaktan geri kalmıyorsunuz içiniz hep kıpır kıpır.Sanki her dakika bungee-jumping yapıyo havasındasınız.Bu yüzden etrafınızdakiler hep yüksekten bakıyorsunuz.Arkadaşlarınızla dertleşmeyi deneyin,içinizin boşalması gerekiyor bu aralar.Ufukta aşk görünüyor,Aralık'ta bulunduğunuz yere kar yağabilir,kabuğunuza saklanmayı deneyin.
Helaaaaaaaaal :A:

Big GrinBig Grin Ayh süperdiTongue
Âh be.
Ara
ѕqρα кJмя
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:benim burcmuda yorumlasana mert (: koç

10.06.2008

Koç

Bugün kesinlikle KOÇ günü.Etrafınızdakilerle inatlaşarak onların pes etmesini sağlayıp bir çok şey kazanacaksınız.Ama biraz inatlaşma huyunuzu azaltmanız gerek,bazen arkadaşlarınızı kırabiliyorsunuz.Bugün köprüden geçmeneniz önerilir,karşı taraftanda bir koç geleceğini kesin.Aşkınızı yeşilliklerde arayın,doğayı seven bir ilişki istiyorsunuz.Köpeğinizin mamasını vermeyi de ihmâl etmeyin.
Ara
EndLess
Bı Boga Alım Abı Az kızarmıs Yerınden Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
PCKoPaT
Burc yorumu isteyenler bundan sora pm ile randevu alsın Big GrinBig Grin

Zira baya bi yoğun olcak MertTongue
Âh be.
Ara
Seyduna

Koç

Bugün kesinlikle KOÇ günü.Etrafınızdakilerle inatlaşarak onların pes etmesini sağlayıp bir çok şey kazanacaksınız.Ama biraz inatlaşma huyunuzu azaltmanız gerek,bazen arkadaşlarınızı kırabiliyorsunuz.Bugün köprüden geçmeneniz önerilir,karşı taraftanda bir koç geleceğini kesin.Aşkınızı yeşilliklerde arayın,doğayı seven bir ilişki istiyorsunuz.Köpeğinizin mamasını vermeyi de ihmâl etmeyin.
valla Doru ...inatçılığım bugünde ayrı bir inatçıyım ama sonu tutmamış köpek en koktuğum hayvandır yanına yaklaşmıom bide mama mı vercem:yikildim::yikildim::yikildim: ayrıca aşk bölümüde yanlış saol mert SmileSmile
Ara
ѕqρα кJмя
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bı Boga Alım Abı Az kızarmıs Yerınden Big GrinBig GrinBig Grin

10.06.2008

Boğa

Bugün zaman zaman sinirlenip etrafınızdakilere parlayabilirsiniz.Sinirli hâlinizi dışarı yansıtmamayı deneyin,çevredekileri kırabilirsiniz.Bu aralar sevdiğiniz insanın ilgiye ihtiyacı var,futbol zevkini bırakıp ona biraz vakit ayırmaya ne dersiniz? Maçın tekrarı olabilir ama ilişkinizin tekrarı olmayacağı kesin.Küs olduğunuz insanlarla barışma gayretine girmeyin,yeni arkadaşlar bulun.
Ara
speedy_girl
ßaYaÄžıı KaPTırDın MeRT Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:DoLDuRa$a GeLMiyorum Big Grin
a$K ßenim iÇin yaRaTıLMaMı$ Big Grin

aLLaH senDen ÇoK mersi MerT :yikildim:Big Grin

ama akarkende doldurun Tongue

seyretmişin cmylmz'ı anladık Big Grin

ama ben ondan esinlenmedim kendi burcumu okuyodum az önce ordan ilhâm geldi Tongue

MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:valla Doru ...inatçılığım bugünde ayrı bir inatçıyım ama sonu tutmamış köpek en koktuğum hayvandır yanına yaklaşmıom bide mama mı vercem:yikildim::yikildim::yikildim: ayrıca aşk bölümüde yanlış saol mert SmileSmile

iyi de tek Koç'a göre hareket etmiyoruz güzelim Tongue

hepsi tutsa kâhin olurum bende heralde Big Grin
Ara
EndLess

Boğa

Bugün zaman zaman sinirlenip etrafınızdakilere parlayabilirsiniz.Sinirli hâlinizi dışarı yansıtmamayı deneyin,çevredekileri kırabilirsiniz.Bu aralar sevdiğiniz insanın ilgiye ihtiyacı var,futbol zevkini bırakıp ona biraz vakit ayırmaya ne dersiniz? Maçın tekrarı olabilir ama ilişkinizin tekrarı olmayacağı kesin.Küs olduğunuz insanlarla barışma gayretine girmeyin,yeni arkadaşlar bulun.

:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Avrupa Sampıyonası Yuzune kızı ıhmal edıyoruz :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Haziran Ayına Özel Burç Yorumları ÐŽeşaren 17 817 06-02-2011, Saat: 03:17 PM
Son Yorum: ZencefiL
  *Birer cümLe ile 12 burç. ZencefiL 22 931 04-06-2011, Saat: 12:54 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Burçların aşk uyumları hangi burç hagisiyle anlaşır? MaSaL 1 507 01-05-2011, Saat: 12:35 AM
Son Yorum: CaNaT
  Burçlar ve korkuları hangi burç neyden korkar MaSaL 0 478 01-04-2011, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: MaSaL
  Hangi burç aşkta ne arar? Hasretiim 2 471 09-20-2010, Saat: 06:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:14 AM