:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
satanist kızın qünLüqü
HiqhVolume
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy bu nedi bölee insanlar kafayı yemişşş:S kokruyorumm yhaa bu ne böyle!!! bndan daha kötü ne olabiler ki siz daha bu hiç bişi demişsns???????

yine bi yerde okumştm uzun zamn önce satanizmden kurtlmak isteynleri ölümle tahtit ediyolrmış bi kız var 19 20 yaşlarında olması lazım 5.sınfta annesi hasta die çalşmk zornda kalıoo çalştıı yerdeki arkadaşları bu kızı bi bara götürüolr barda bi adam gelip bu kıza sn farklısın bzm gbisin dio ondn snra kız bunlarn arasna girio aralrdn çıkmk istediini söleince bedelini ölümle ödiceini örenioo kız kaçıo bi şeklde ve şimdi tek korktuu şey onlarn kendisini bulp öldrmesi
Ara
PesmisT GirL
saçma sapan şeyLer nasıL inanıyorLarsa bunLara :S
Ara
iLLeth.!
ciki satanist terbiyecisimisin sen..Big Grin
Ara
HiqhVolume
......kim xD
Ara
iLLeth.!
cikita bana gonder demişte..Big Grin
Ara
dekadans
benim ismim de volkan,acaba hikayedeki volkan ben miyim diye tırstım bir an....
Ara
sudenaz
bövv:S ne biçim ınsan yaf bu kız..nese baskalarınada alet etmeden kurtulmus sükürSad
Ara
neşe neşe neşe
ayh çok tırstımm ....bu tip kişilerin insan olduğundan şüpheliyim.. kim bilirnasıl kandırdılarbu kzı da bu hale geldi...:S:S:S:S:S:S:S:S
Ara
aLy™
Bazı insanların Keçi inadı ancaK Cehennemi görünce (yusuf,yusuf) olunca değişio bunlar cehenemde yanarken şahsen ben ve benim gibi bir çok müslüman cezalarını çekmelerine üzülmüyodur.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevdiği kızın yazıyla resmini çizmiş MaSaL 2 530 02-06-2011, Saat: 10:26 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Kilo alamayan kızın dramı! MaSaL 1 581 07-12-2010, Saat: 11:10 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Genç kızın dramı! Bir su damlası ya da bir parça dondurma ölümüne neden olabilir.. MaSaL 4 578 06-21-2010, Saat: 02:13 AM
Son Yorum: okeanos
  biR kızın intihaR mektuBuu... =( =( duyqushh 12 1,121 01-11-2009, Saat: 11:53 AM
Son Yorum: emsal
  satanizm ( satanist bir kıs anlatıyor ) ask_sehidi 2 566 10-21-2007, Saat: 01:42 PM
Son Yorum: meLankoLik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:56 AM