:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iğrenç kıyafetler giyenlere...
nry8
allhım yeteer:S ezdkçe izmşisns bni yha şrda hh die bayılazaam:S ayra bn kimsnn maddi durumla fln eğlnmiormm!ayrıca maddi drumu kötü olsa o dersaneye o kdr paraı weremesdi ama dimi hem dielim giyecek başka şei yhoq bari o kdr parasını burger de fln hrcamsn yae ayrıca maddi durumu kötü die kötü gyncek die bişi yhoq snçta küçük yererde çq güsel we ucuz şeler satılıo oralrdan da alablrS: bn ble her hfta snu burger e gtmiorm!!o da oraa gtçeene kndine kıafet alabr:S
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kimsenin Seni ezdigi fln yok güzelim haddimizde deil yani (tabi kendi adima konusuyorum) ..

Ama dedigim gibi zevk meselesi Sen belki cok bakimli hergun degisik guzel seyler giyinmekten zevk aliyorsun 'o' insalar almayabilirler .. maddi acidan oldugunu dusunmuyorsan bu yönden bak Ozaman Smile
Ara
BiRiciGim
evet hem herkez istedini yaparki biz seni ezmedik ezmeyizde öyle niyetimizde yok konu acmisin yorumuzu fikirimizi söyledik
Ara
kı@ymı@k=)
gereksiz şeylere uyuz olacağına baktığın halde göremediklerine uyuz ol...
Ara
djseninim
Belkide yeni şeyler almaya durumları yok nedne yargılıyosunkiSmile
Ara
Masal_yuzLu
Big Grin
Benim bir tşörtüm vardı çok severdim
Ve bana şans getirdiğinede inanırdım ama rengi solmuştu giye giye
Yinede çok güzeldi Haata soluk rengi orjinal Renginden daha güzeldir

Ne varki ortasında yemek yerken 3 yağ lekesi olmuştu Smile))
Kim sorduysa '' Emin şu ortadaki izler neyin nesi ? ''
Bende şunu derdim '' Hakiki Zeytin yağı lekesi '' Hep gülerdim hemde giyerdim
Bide T-şörtün en altı biraz delinmişti yıpranmıştı Buda T-şörte Ayrı bie hava katmıştı
Entel bir görüntü Vermişti Big Grin

Ne güzeldi ama en son onu Sobada gördüm
Bana komplo yapıldı annem yıkıcam diye benden aldı direk sobaya
Big Grin
3 Yıl giydim Ömrümün ortağı olmuştu
..
Eehhe kardeş ben insanın giyinişine bakıp onları eleştirmem ELEştirinede eleştiririm ama
Senin yaşın küçük olsa gerek ki böyle Uyuz oluyorsun..

Giyinmek önemlidir çünkü sosyal Hayatta Herkes giyinişe bakıp seni değerlendiriyor.
Dinimiz kirli giyinmeyin diye öğütler Zaten TEMİZ GİYİNİN DER..
Bir diğer Konu Smile

Mevlana derki :ne elbiseler gördüm içinde insan yok,nice insanlar gördüm üzerinde elbise yok

Yani kafana takma Smile
Ara
PesmisT GirL
Bende senin açtğın bu konuya uyuz oLdum söyLüyor muyum ? Tongue
Ara
sevda çiçeği
çok saçma düşünmüssün.sanane ki insanın yediğinden içtiğinden?insanları izleyip uyuz olcağına bnce kendinle ilgilen.ne bilim bende öle şeye önem vermem insan kendine yakıştığı gibi davranır giyinir.ki bence bu saçma gözleminden wazgeç kardeşim???
Ara
PCKoPaT
Alıntı:Ne varki ortasında yemek yerken 3 yağ lekesi olmuştu Smile))
Kim sorduysa '' Emin şu ortadaki izler neyin nesi ? ''
Bende şunu derdim '' Hakiki Zeytin yağı lekesi '' Hep gülerdim hemde giyerdim
Bide T-şörtün en altı biraz delinmişti yıpranmıştı Buda T-şörte Ayrı bie hava katmıştı
Entel bir görüntü Vermişti Big Grin

Ne güzeldi ama en son onu Sobada gördüm
Bana komplo yapıldı annem yıkıcam diye benden aldı direk sobaya
Big Grin
3 Yıl giydim Ömrümün ortağı olmuştu

:yikildim:KoptumBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
nry8 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allhım yeteer:S ezdkçe izmşisns bni yha şrda hh die bayılazaam:S ayra bn kimsnn maddi durumla fln eğlnmiormm!ayrıca maddi drumu kötü olsa o dersaneye o kdr paraı weremesdi ama dimi hem dielim giyecek başka şei yhoq bari o kdr parasını burger de fln hrcamsn yae ayrıca maddi durumu kötü die kötü gyncek die bişi yhoq snçta küçük yererde çq güsel we ucuz şeler satılıo oralrdan da alablrS: bn ble her hfta snu burger e gtmiorm!!o da oraa gtçeene kndine kıafet alabr:S

ßnce çok dğrı söLemi$ aßartıCk ßş$hy yok .Drumu oLmayn inSan dersaneye nasıL gtsn Ki!Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 07:30 PM