:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iğrenç kıyafetler giyenlere...
kı@ymı@k=)
çσкσ`ρяιη¢єѕ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßnce çok dğrı söLemi$ aßartıCk ßş$hy yok .Drumu oLmayn inSan dersaneye nasıL gtsn Ki!Wink

neresi doğru Allah aşkınaa milletin annesi babasıı bin türlü işte çalışıpp paraa kazanimdee çocuğum okusun diye uğraşıyoo eline para verimdee kendini eksik hissetmesin diye çabalıyoo sadece parası olan mı gidiyoo ilk 3 e gireni bedavaya alıyoalrr kafa var adamdaa dershanedee kıyafet değil zeka konuşuyoo herkeste ona bakıyoo aman bunun kıyafeti kötü bundan adam olmaz demiyo dershaneye defile için mi gdiyosunuz anlamadım kii
Ara
çσкσ`ρяιη¢єѕ
masaL anlatmayn yha.Winkkıs eski veya kötü giyinenleri deil pahalı aldıkları halde pis ve pasaklı olanlara uyz olduğunu dio.
Ara
kı@ymı@k=)
iyi oku bencee markası olmayan eskii kıyafetler diyoo sana masal gibi gelsedee gerçekler aslında bence sen çık masal dünyasndan
Ara
cehennem22
benim d en sinir oldgum şey başları bana güler diyip dalga geçer diyip kendi zevkini kendi sevdigi giyemeyen insanlara sinir olurum.ben şahsen o şunu düşünmüş bu şunu demiş hiç umrumda deilidir istegiimi giyerim geriside hiç tın deil.
ama ayrıca insanların giyinişleirine göre davrannılmaz bunu herkes bilir.
ama rahar et derken kirli giyin demiyorum da bilirek kimsede kirli giyinmez bi srounu vardır mutlakaa.....tşkr ediyorum insanların düşünceleir farklıdır bişi demiyorum düşüncelerini açık açık yazdıgın için de tşkrler
Ara
adda
zevkler ve renkler asla tartısılmaz ama ınsanları kıyafetlere gore degerlendırmek cok yanlıs onu gıymesının bır cok nedenı olabılır ımkanı olmayabılır olabılır sevebıllır gıymek zorundadır vssss hem nıce elbıseler ve ıcnde ınsan yok ben boyle bı ayırmın yapılmasına bı karısyım zaten boyle bı ayrımda yok bana gore
Ara
adda
her dershaneyede gıden zengın dıye bırseyde yoktur
Ara
Patikli_Penguen
uyfora sonuna kdr katılıyorummmmm........
Ara
kı@ymı@k=)
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:uyfora sonuna kdr katılıyorummmmm........

sağol canımm insanlar bazenn birbirlerini öyle hor görüyoki ister istemezz gerçekleri söylemek gerekiyoBig Grin
Ara
casus021
ne güsel modayı geride takip ediyor
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:52 AM