:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
£N ii ARkadasın
gnc_fb
£N ii ARkadasın $£nın $€vgilinE karşıßoş olmadıgını $öliyor!! $iz ßu durum KaR$ı$ınDa N£ yApArdInIZ?Confusedmiley18:

:amp:A)ArAlArInI yApArdIm

:amp:B)Arkadasımla asla konuşmazdım

:amp:C)Basıma gelince yorum yaparım

:ampBig Grin)SEVGİLİİME HEMEN SÖLEYİP ONUNLA MESAFELİ OLMASINI SÖLERDİM
Ara
nry8
D tabbekii snçta o kişi bnm en ii arkim oldusa ona yıllarımı wermişmdir we yani hiç snmam sdce bi swgli için kaybdlr mi tabe bu sewglimi ne kdr sewdiime bağlıı...
Ara
HiqhVolume
sevgiLimden ayrıLırdım
Ara
PCKoPaT
Cocuğun benim sevgilim olduğunu bildiği halde gelip "sevgiline karşı boş değilim" mi diyor?:tolga:

Ağzını burnunu dağıtırımBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara
EndLess
Dostumada SevgıLımede yoLa verrırım..SmileSmileSmile

Ama once Dost Dedıgınız Sahsıteyı hayatına Yon Verrım..SmileSmileSmile AgzıyLa burnu yer Degısısır..SmileSmile

Bısey De Var.. Bırı kuyruk SaLLamasa..obur ku asık oLmaz..SmileSmileSmile
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
SevgiLim oLdugunu biLe biLe en iyi arkadasim geLip zaten öyLe birsey söyLemez Hadi diyeLim ki SöyLedi .. öle bir arkadasim oLmaz Artik MeSafeLi oLurum ona kar$i .. SevgiLime geLinCe Onun haberi yokSa ki iLLaki vardir OnLada Bi gozden geçiririm iLiskimizi ..
Ara
Patikli_Penguen
sewgilime sorardım çok sewiyo bile olsam arkdasıma karşı bişe hissediyosan ben çekliyorum aradan die bnm için hiç bişey arkdalıktan,kardeşlkten önmli deildi ama şimdi öle bi durum olsa cvbım aynen şu olur AL WOLTANI GÜZELİM SENİ DE ARKDŞ SANDIK!!!!!!!!
Ara
ѕqρα кJмя
anasını parka götürürdüm
Ara
Seyduna
BENiM sevdiğime bakacak Bi arkadaşım olmaz zaten olursada..karşıma alıp bir çift söz söylerim ona zaten bu ona fazlasıyla yeterde artar bile bidahada yüzüme bakamaz ...
Ara
nazarboncuqu
eğer gerçekten en iyi arkadaşım olursa öyle bşy söyleyemez söylemeye cesaret edemez bencee en iyi arkadaşım sevgilime göz dikecekk hee miii!!!!...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 02:02 PM