:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İtiraf Edıyorum
EndLess
İkı uc gundur ıs Stresı oLsun gıcıkLık oLsun kısısel sorunLArım oLsun... Acaıp Bı BunaLım havasındayım.. İlacLarımıda kuLLanmıyorum 1 aydır bu yuzden msn de Genel bı Temızlıge Cıktım..1000 den 500 kısı Bıraktım..Az oncede Baya kısıyı SıLdım Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Kafam esıtınde msn den ınsanları sılıyorum Big GrinBig GrinBig Grin Az oncede Cok deger verdıgım bırıne kıllık olsun dıye sıldım yanı artık cop kutusu hayatında cop oldu..SmileSmile

bıde Forumda su leaderın uye msjı yasaklama vardı yaa.. o gunden sonra her kesı yasaklı lıstemem ekledım..SmileSmile kısmenın msjını gormuyorum Big GrinBig GrinBig Grin

Gokhan ve bı kac kısı dısında (10 u gecmez Big GrinBig Grin ) kımse nın msjını gomuyorum Big GrinBig GrinBig Grin Super oluyo Tavsıye ederım..SmileSmileSmile

Not : msn sınde eklı oldugum kısıler bı gun anıden kayboLursam msn nız den bılın kı sılmısımdır sızı..SmileSmile :hedefım hıc kayıtlı kısı kalmayana kadar sılmek..SmileSmileSmile Yenı EklemeLerı kabul etmıyorum..Smile

Bı de Bıde..mert Fenerı Bırak BjkLı ol Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Ara
MaNeSiA
ben yasaklı listende değilimTongue
bütün ezberlediğim msjları gördüüne göreTongue
Ara
EndLess
Dedım yaa 10 kısı dısın da herkesım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
9 kişi kaldıBig Grin
mert 8 kaldıBig Grin
Ara
EndLess
gokhan 7 ..SmileSmile

Sevda 6 SıbeL abLa 5

Gerısını söLemım Big GrinBig Grin Zenabın ve Barbıe..Yılmaz abı Bıde asLı..SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
oh beBig Grin

ben birinciim ya yeterBig Grin
Ara
EndLess
Gerısıde umurumda degıl saten Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
cnm benim seni çok sefiom be benSmile
Ara
EndLess
Benı Sevmeyen mı Var bea..Big GrinBig GrinBig Grin Sevmeyenıde sılıyorum gıdıyo zaten Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
demekki on kişi sefioTongue
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  itiraff EdiyorUM :) bEn oNu SeViYoRuMMM Shimariq_Shey 38 2,310 04-15-2022, Saat: 04:40 AM
Son Yorum: wildfang
  bi itiraf daha djseninim 6 413 04-14-2022, Saat: 06:41 PM
  Benden de bi itiraf...Çağlamı Seviyorum...:D coNrad 1 411 04-14-2022, Saat: 01:59 PM
  Itiraf Ediyorum djseninim 23 972 04-14-2022, Saat: 07:45 AM
  Hehehe İtiraf Ediyim Bari... ZeNiTH 32 1,175 04-14-2022, Saat: 03:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:28 PM