:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Villareal'den Fener'e: Nihat asla!
CReATuRE
Villareal'den Fener'e: Nihat asla!

[b]Villarreal direniyor
Fenerbahçe Asbaşkanları Mahmut Uslu ile Ali Yıldırım dün İspanyol kulübüyle Nihat için pazarlık masasına oturdu. Villarreal’ in milli futbolcuyu satmak istemediği, tarafların bugün son kez biraraya gelecekleri öğrenildi

Emre Belözoğlu’ nun transferinden sonra ikinci bombayı patlatmak için kolları sıvayan Fenerbahçe yönetimi Nihat Kahveci için İspanya’ ya çıkarma yaptı. Asbaşkanlar Mahmut Uslu ve Ali Yıldırım dün İspanyol Kulübü’nün yöneticileriyle biraraya gelerek milli futbolcuyu resmen istediler ve bonservisi için pazarlık masasına oturdular.

Başkan bırakmıyor
Yapılan pazarlıklar sırasında Fenerbahçe, İspanyol ekibine cazip bir teklif getirdi. Ancak buna rağmen Villarreal’ in gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’ nde mücadele edecek olması nedeniyle İspanyol yöneticiler sarı-lacivertlilerin önerisine sıcak bakmadılar. İki takım yöneticilerinin bugün son kez bir araya geleceği ve Nihat konusundaki kararı verecekleri öğrenildi.

Bu arada sarı-lacivertli kulüp dün Nihat Kahveci için girişimde bulunduklarını resmi internet sitesinden kamuoyuna duyururken, İspanyol medyası Villarreal Kulübü Başkanı Fernando Roig Alfonso’ nun milli oyuncuyu kesinlikle bırakmayacağını ileri sürdü.

‘Türkiye’ye dönmek istemiyorum’
A Milli Futbol Takımı ile İsviçre’ de bulunan Nihat Kahveci ise dünkü basın toplantısında “Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptın mı?” şeklindeki soruya, “Şu anda Villarreal ile 3 yıllık sözleşmem var. Hukuksal olarak hiçbir şey benim elimde değil. Avrupa’daki futbol hayatımı sürdürmek istiyorum. Avrupa’da iyi bir takımda oynuyorum, mutluyum ve Türkiye’ye dönmek istemiyorum” yanıtını verdi.

36134317618d9d6ba32lf0.jpg

200620051453333.jpg

Bunlarda buzlar WinkWinkWinkWink
[/b]
ѕqρα кJмя
bu görüşmede bu haberi yapanlarda mı varmış ?

ya da telekulakla mı dinlemişler :yikildim:

kaynak Sabah deme lütfen Big Grin
Ara
*AnGeL_GirL*
afiyet olsun Smile
Ara
CReATuRE
Aaaaaaaaa benim çok zeki akıllı arkadaşım...Bunun neresi gizli görüşme yada telekulaklık Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Fenerbahçenin nihat için ispanyaya gittiğini herkes bilmiyor mu biliyor ...Bunu zaten sizin resmi site yayınladı...

Diğer bir haber ise adam milli kampta röportaj yapmış orda açıklamış işte..Bu lafları bilmek için özel bir tesis yada telekulak olmasımı gerek...

A Milli Futbol Takımı ile İsviçre’ de bulunan Nihat Kahveci ise dünkü basın toplantısında “Fenerbahçe ile transfer görüşmesi yaptın mı?” şeklindeki soruya, “Şu anda Villarreal ile 3 yıllık sözleşmem var. Hukuksal olarak hiçbir şey benim elimde değil. Avrupa’daki futbol hayatımı sürdürmek istiyorum. Avrupa’da iyi bir takımda oynuyorum, mutluyum ve Türkiye’ye dönmek istemiyorum” yanıtını verdi.

[SIZE=4]Daha sonrada bu görüşmeden sonrada Villareal başkanı nihatı satmak istemediğini açıklamış,bunlar zaten basına yapılan açıklamalarne alaka telekulakla yada orda olmalarıyla anlamadım...Zaten adamlar bu açıklamaları yaparken basın önünde yapmışlar...bu kadar basit...ama senin kafa nerde bilemiyorum dediklerinle ne alakaysa Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin[/SIZE]
MaNeSiA
Lavinia Adlı Kullanıcıdan Alıntı:afiyet olsun Smile
aynen cnm afiyet olaBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Nihat Emre gibi değil akıllı adam klüple anlaşılırdı Nihat istemiyor
Ara
EndLess
O BesıktasLı...TongueTongueTongue

Ama Satarsa Sasmam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
yani İspanya'ya gittiği biliniyor diye şöyle bi haber yapsalar;

Nihat'ı isteyen FenerBahçe'li yöneticilerle Villarealli yöneticiler arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı,olaya İspanyol yöneticilerin ettiği ağır küfürlenle başlandığı söyleniyor?

inancan yani buna Big Grin
Ara
AfrâsyâB
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yani İspanya'ya gittiği biliniyor diye şöyle bi haber yapsalar;

Nihat'ı isteyen FenerBahçe'li yöneticilerle Villarealli yöneticiler arasında çıkan kavgada 3 kişi yaralandı,olaya İspanyol yöneticilerin ettiği ağır küfürlenle başlandığı söyleniyor?

Deli amigo Rambo aranıyor Big Grin
Ara
CReATuRE
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yani İspanya'ya gittiği biliniyor diye şöyle bi haber yapsalar;

ÇOCUKLUKTAN BAŞKA BİŞEY DEÄžİL BU YAZDIÄžIN...

NEDEN Mİ ; Farzedelim ki böyle bişey yaşanmadı,bu yaşanmadığı halde nasıl olurda böyle bişeyi çıkıp yazar adamlar Allah aşkına ya Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin böyle bişey olsa duyulmaz mı ? Big GrinBig GrinBig Grin

Zaten böyle bi olay olsa heryer karışır olaylar büyür ve 5 yaşındaki çocuk bile bilir...

Konuştuğun yazdığın bu yorumu biran için 5 yaşındaki biri yazdı sandım ve hala gülüyorum:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fener, dünya sıralamasında yükseldi!.. Ñ•qρα кJмя 2 309 04-14-2022, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: wildfang
  Teşekkürler Fener'im! Ñ•qρα кJмя 1 265 04-13-2022, Saat: 02:02 PM
  Fener, Alkmaar’ı rövanşta yenebilir - Can Bartu Ñ•qρα кJмя 2 285 04-12-2022, Saat: 11:42 PM
  Haydi Fener Haydi Fener Haydi ! Ñ•qρα кJмя 1 342 04-12-2022, Saat: 02:36 PM
  Ya Cepheye Gidersin Ya Fener'den Gidersin! Ñ•qρα кJмя 17 625 04-12-2022, Saat: 07:22 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 06:50 PM