:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deschamps geliyor...
CReATuRE
Deschamps geliyor...

13792_hp.jpg

Galatasaray' ın her konuda anlaşma sağladığı Fransız teknik direktörün yarın İstanbul'a gelmesi; pazar gününe kadar da resmi imzayı atması bekleniyor..

Geçen sezonun bitimine 6 hafta kala Feldkamp' ın gidişiyle hocasız kalan Galatasaray, yeni sezonun teknik direktörünü nihayet buldu. Sarı-kırmızılı yönetim, Hagi, Souness, Skibbe gibi birçok isimle görüştükten sonra Fransız teknik adam Didier Deschamps' ta karar kıldı.

[b]ÜCRETİ 1.6 MİLYON EURO

Taraflar arasında yapılan görüşmelerde anlaşma sağlandığı bildirildi. Geçen sezon İtalya'nın Juventus takımını çalıştıran ve ikinci ligden Serie A' ya çıkaran Deschamps' ın pazarlıklarda 2 milyon euro istediği ancak 1.6 milyon euroya ikna olduğu öğrenildi. Ancak Galatasaray yönetimi bu indirime ikna etmek için Fransız teknik adama lig, kupa şampiyonlukları ile Şampiyonlar Ligi'nde geçilecek turlar için özel primler taahhüt etti. Yarın İstanbul'a gelmesi beklenen Deschapms' ın pazar günü imza atması planlanıyor.

YENİ MENAJER AÇIKLANDI
Bu arada istifa eden Mustafa Turgun' un yerine Galatasaray Futbol Takımı' nın idari menajerliğine Cenk Ergün getirildi. Ergün Sportif AŞ'de görevliydi.

[/b]
ѕqρα кJмя
:yikildim:

haa geliyooo Big Grin
Ara
CReATuRE
Ben açıklamadım basına bunu Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin Gelirse gelir gelmezsede canımız sağolsun başkası gelirBig GrinBig GrinBig Grin

siz önce kendi teknik adamınızı bulun WinkWinkWinkWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sol Şeritten bjk Geliyor(muş)!.. Ñ•qρα кJмя 2 424 04-14-2022, Saat: 02:39 PM
Son Yorum: wildfang
  Shakira geliyor! Ñ•qρα кJмя 1 401 04-11-2022, Saat: 01:41 AM
  E. Frankfurt yar?n geliyor! Ñ•qρα кJмя 1 342 04-03-2022, Saat: 06:22 PM
  Pino'ya af geliyor Hasretiim 0 380 04-26-2011, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Maldonado Bu Akşam Geliyor Ñ•qρα кJмя 2 355 01-29-2008, Saat: 10:50 PM