:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NasıL ÖLeceğini Öğren :):)
AfrâsyâB
kalp krizi
yönetim kalpten gidiyor ya Big Grin
Ara
asya
Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

YANIYOrum ben yaa Big GrinBig Grin
Ara
ZeNabiN
yanim yaa zati güneşe çıkmam yetiyor gerçektenBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
speedy_girl
asya Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yanarak
Senin için yanarak ölme riski çok fazla! Yangın alarmı olmayan bir apartmanda sakın oturma. Benzin istasyonlarından uzak dur. Güneşe bile çıkma sen hatta.

YANIYOrum ben yaa Big GrinBig Grin

YaKTıNızz ßea ForMu Tongueicon10.gificon10.gif

ne aTe$Mi$$ icon10.gif
Ara
Patikli_Penguen
abowww basit bi kazadan ölcekmişimmmm Big GrinBig Grin yandık
Ara
PesmisT GirL
Hayvan saldırısı
Evde kedi köpek besleme. Ormana, pikniğe, trekkinge gitme. Doğa sporlarından tamamen uzak dur. Büyük, metropolitan bir yerde yaşa ve her türlü hayvandan uzak dur. Hayvanat bahçeleri en son ziyaret edeceğin yerler arasında olmalı...
Big Grin böyLe öLcekmişim
Ara
ÐŽeşaren
Yaşlanarak
Hayatın tüm tehlikelerinden başarıyla sıyrılacak ve huzur dolu yatağında ecelinle öleceksin.

Teşekkürler Canım Smile
Ara
riukeen
Silahlı saldırı
Senin için silah vuruşu sonucu ölme riski çok fazla! Ateşli silahlarla fazla oynama. Askerliğini yapmadıysan kesin kaçmaya bak. Mitinglerden, kalabalık alanlardan uzak dur. Belalı işlere karışma, sakin ol, gece 12ye kadar eve dönmüş ol. Hatta evinden bile fazla dışarıya çıkmamaya çalış. Hırsız alarmı satın al.

Ohahah Çelik yelek giyecem
Ara
EndLess
Verem olcakmısım...Big GrinBig Grin

Derdı9nden Verem olcam Yavrukus..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin öLcem..SmileSmileSmile Soz8umu Tutucam ugrunda öLucem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d
Ara
_BarBie_
Serseri127 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Verem olcakmısım...Big GrinBig Grin

Derdı9nden Verem olcam Yavrukus..Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin öLcem..SmileSmileSmile Soz8umu Tutucam ugrunda öLucem Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin:d

Sad: Sad: Sad: Sad: öyle deme...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ukala Kadınlar Nasıl Davranır. tuti 1 913 04-14-2022, Saat: 04:30 AM
Son Yorum: wildfang
  forum yöneticisi nasıl deli edilir aha ipuçları :):) happy yeliz 18 749 04-13-2022, Saat: 02:41 PM
  bebek nasıl yapılır eeminee 4 393 04-07-2022, Saat: 05:09 AM
  eni buluşun nasıl çalıştığı bilinmiyor! MaSaL 0 492 01-16-2011, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: MaSaL
  Aşk doktoru !!! aşk nasıl elde edilir :) aşkın fiziki özellikleri :) MaSaL 0 551 07-07-2010, Saat: 10:47 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:24 PM