:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SizofreN
SizofreN
Tam1_MaynaK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah sewdine ba??las?n akaa??m !!! Big Grin
Sa?ol akaa??m Big Grin Annemi ?oq seviorum ben Tonguep
Ara
fatih
ewet allah sevd?kelr?ne bag?slas?n
Ara
NiSa18
daha yeni uye oldum ilk mesaji buraya atiyim bari Smile
Ara
..TuuCe..
hmm aLlah sewdgine bag?$Las?n ?izofren Big Grin
Ara
ZeYNeP_CiX
wa???? bu ne yak???kl?l?k noluur benimle ewlenn
Ara
fatosh_
allah sah?b?ne bag?slas?n
Ara
in_love_girl
allah saibine baa?Las?n arkidi?im da sen 12 ya??ndam?s?n:S
Ara
sinemis
allah ayırmasımn arkadaşım
Ara
sinemis
allah ba???las?n arkaaa??mmmmmmmm
Ara
SizofreN
NiSa18 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha yeni uye oldum ilk mesaji buraya atiyim bari Smile
Yok abi bi daha ilk mesaj? benim postuma atmay?n.Nisa arkada??m?s ilk mesaj? bana atm?? bi daha da atmam?? belli Big Grin Ben insan?n i?tah?n? keserim b?le i?te Tongue

ZeYNeP_CiX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:wa???? bu ne yak???kl?l?k noluur benimle ewlenn
Bilmem bak?cas art?kTongue Hem ben eflenme ?s?rl?y?m Big Grin Neyse Smile Smile Yak???kl? oldu?umu yasm??s?n ?ok te?ekk?r ettim bunun i?inCool

in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah saibine baa?Las?n arkidi?im da sen 12 ya??ndam?s?n:S
Amin ablac?m c?mnlemizi ba??las?n in?allah.Yok ben 12 ya??nda diilim 7 Eyl?l 1986 da selam vermi?im d?nyaya.Yani 21 olucam neredeyse Big Grin ?yeli?im s?ras?nda yanl??l?kla yasd?m san?r?m.

fatih Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ewet allah sevd?kelr?ne bag?slas?n
..TuuCe.. Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hmm aLlah sewdgine bag?$Las?n ?izofren Big Grin
fatosh_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah sah?b?ne bag?slas?n
sinemis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah ba???las?n arkaaa??mmmmmmmm
Fatih,TuuCe,fatosh ve sinemis arkada?lar?m temennilerinis i?in te?ekk?r ederim hepimisi ALLAH sevdiklerine ba???las?n in?allah.Sa?olun tekrar.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 05:18 PM