:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkes Kendıne İyı Baksın..!
EndLess
Dırek BodosLama Konuya Dalıcam..VedaLarı pek Sevmem oy yuzden kısa Kesıcem..Smile

Yarın sabah ItıbarıyLe yenı bı ıse basLıcam ..Ve Cok erken kalkmak zorunda kalıcam yenı ısımde nete gırmek gıbı bı olanagım olmıcak..Sabah 8 aksam 8 calıscagım ıcınde bundan sonra buyuk ıhtımalle..Nete Gıremıcem...

Haftanın altı gunu ful calısıcam.. pazar gunu bosum bundan sonra belkı sadece poazar gunu gırıcem..Onun ıcın hepınız kendınıze ıyı bakın..SmileSmile

Burayı sevıyorum..ınsanLArıda..Sıteyıde..ama artık gıtme vaktı yınede arada da olsa gırmeye calısıcam..SmileSmileSmile

Hepınız kendınıze cok ıyı bakın..SmileSmileSmile
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Allaha emanetsin sende kendine iyi bak aramizda olman guzel herseye ragmen gider ayak eger kalbini kirdiysam affola kirgin gitmeni istemem yine arada takil sersim sensiz olmaz site ok kardesim
Allaha emanetsin :$
Ara
MaNeSiA
sersim ben seni bırakmam merak etmeBig Grin
ilk fırsatta bayarım Smile

mucx
bu arada senin maaş iiydi htırldaıım kadarıyla
birine ihtiyaç olursa ara beniBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Kendini fazla özletmede aramızda ne kadarda tartışma çıksa ben yinede kimsenin kendisini yalnız hissetmesini istemem arada bir gel kendini fazla özletme Allah'a emanetsin.
Ara
Patikli_Penguen
hayırlısı dielimSmile
Ara
BiRiciGim
Aramiz Kötü Bile Olsa Benden Nefret Ediyor Bile Olsan Ben Kimseye Karsi Icimde Kin Beslemem Belki Konuna Yazmami Istemiyorsundur Ama Ben Genede Yaziyim
Kendine Iyi Bak Alllaha Emanetsin..
Ara
(¯`'•.«$£K뮧ꥻ.•'´¯)
Sende kendine cok iyi bak serseri Smile
Ara
_AL0n3_
tanı$mıoRr oLsaqta poLemiqLernLe bLiorm az çoq senii Big Grin
snde kib A.é.o. :$
Ara
ѕqρα кJмя
hayırlı işler moruk Big Grin
Ara
AfrâsyâB
Allaha emanet ol Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ceza sevenler buraya baksın HADİ cezaemreayben 0 414 08-03-2007, Saat: 12:43 PM
Son Yorum: cezaemreayben

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 12:29 PM