:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gittim..yok d?n???m..!
eLiFiMM
sil g?z?nn yanl?zl?klar?n?..!
derin bi nefes al ?imdi..bittim ben..?l?ms?z k?z ?l?ml? oldu..?ld?..!kald?r?olar evde ne varsa..pc gidio ?imdi..ben istemedim bunlar? tahmin etmedim..tahmin edebilsen hak verirdin bana..i?miceksin..zarar vermiceksin kendine..sa?l?kl? olcaks?n..sevmiceksin beni..vazge?ceksin..o gircek hayat?na bakcaks?n g?zlerine..unnutturcak beni..tatl? bi iki an? kalcak benden o kdr..geri d?n???m yok benim..bekleme..?mit etme beni...?ok pi?man olsamda g?ze alamam b?le ?z?lmeni..iim galiba ben...al??t?m art?k ...her?ey i?in te?ekk?r ederim...habersiz gitmek istemedim o y?zzden bekledim seni og?n..eer g?rselerdi k?t? olurdu ....kendine ii bak...kazan s?nav? benm i?in diil ailen ve gelecein i?in...
hakk?n? helal et..
sil g?z?n?n yanl?zl?klar?n?..a?lama..?z?lme...ge?icek hepsi...sil g?zya?lar?n?..
kendine ii bak...
Ara
AdAmIn1i
Bi Ara Msnde Yaz Bana Neler Oluyor Emreyle Konu?tuk Biraz Ayd?nlat Abini
Ara
dygsz_cck
yorumsuz artIk.. meqer a$kmı$ sevda dediqim duyqu..! sende kendine ii ßak ve ßeni dü$ünme.. siL ßeni tamamen hiç oLmamı$ım qißi.. artIk yanLızLık koymuyo.. yanLızLıqım ßnm ta kendim.. aLı$tım artık.. her$eye aLı$tım.. maskeLi insanLara..yoLLarda yanLız yürümeye.yaqmur aLtında tek ßa$ıma ısLanmaya aLı$tım... aLı$tım...!
Ara
cadım_
aayy cok fena oldum okurken yaa konuyu bılmıyom ama...
Ara
AdAmIn1i
Emre Gelsin Biri Gitsin Biri Silicem Gelmi?i Ge?mi?i Mcx Sana Smile
Ara
..TuuCe..
yaa canLarm bnm yaa üzüLmeyin Lütfen Sad
Ara
dygsz_cck
neyse oLdu ßitti i$te üzüLmüyorum tuchee..

hade yüreqim yoLun uzun.. ko$ yeni sevdaLara..!
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:13 PM