:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benim kaRdeşim biR gerizekaLı.!
Aybüké
saFım dimi? Big Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Aybüké Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi tokatta siz atın tamam mı..! :'( ("kedi ne demiş?")
Ara
nazarboncuqu
gerçekler acıdır abin doğru söylemişşSmileSmileSmile
Ara
chatlaq
ayy koptm yhaa DoqRu $öZé Né DéNiR?Tongue
Ara
chatlaq
Aybüké Adlı Kullanıcıdan Alıntı:vuRmayın yüzüme küçükken biRaz şeydim... =S

:yikildim: NéyDiN ? Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Arkadaşlar lütfen yorum yazarken birazda karşınızdaki insanı düşünün ne bu yaa herkez kafasına göre karşısındaki insanı düşünmeden yorum yapıyor siz böyle bir konu açsanız size aynısı yapılsa hoşunuza gidermi lütfen biraz daha dikkat olabilir hepimiz çocuk olduk normal tekrar söylüyorum yorum yapmadan önce karşınızdaki insanda düşünün paylaşmak istemiş illa dalga geçmeniz gerekmez herkez biraz daha dikkat etsin tamam ben admin yada mod değilim yetkimde yok ama bu davranışinız karşınızdaki arkadaşınızla dalga geçmeniz manasına geliyor lütfen dikkat!
Ara
PesmisT GirL
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşlar lütfen yorum yazarken birazda karşınızdaki insanı düşünün ne bu yaa herkez kafasına göre karşısındaki insanı düşünmeden yorum yapıyor siz böyle bir konu açsanız size aynısı yapılsa hoşunuza gidermi lütfen biraz daha dikkat olabilir hepimiz çocuk olduk normal tekrar söylüyorum yorum yapmadan önce karşınızdaki insanda düşünün paylaşmak istemiş illa dalga geçmeniz gerekmez herkez biraz daha dikkat etsin tamam ben admin yada mod değilim yetkimde yok ama bu davranışinız karşınızdaki arkadaşınızla dalga geçmeniz manasına geliyor lütfen dikkat!
ben zaten daLga geçmedim o beni biLiyor Wink (:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ezgi isim kullanmadım ve sözlerim sana değil alınma o dalga geçenler kendilerini zaten biliyor.
Ara
PesmisT GirL
Delikanli_yurek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ezgi isim kullanmadım ve sözlerim sana değil alınma o dalga geçenler kendilerini zaten biliyor.
yok aLınmadım zaten (: oda benim söyLedikLerime aLınmamıştır... eminim Smile diğerLerininde kötü bir niyetLe söyLedikLerini zannetmiyorum Tongue
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Ezgi ben bu forumda 2006 dan bu yana üyeyim eskiler beni zaten bilir kimin ne demek istediğini çok iyi biliyorum şaka bile olsa seviyeli olmalı o neddenle ben kimin ne manada söylediğini iyi biliyorum ama senin fikrinede saygı duyuyorum.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim Kardeşim çok özür Dilerim ciciKIS 4 1,030 04-09-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Benim Ne Mal Oldu?umu ??renin Dj_Ako 26 1,703 04-01-2022, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: wildfang
  benim dikkatsizliim yüzünden öLdü =( HiqhVolume 52 2,670 08-09-2009, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ...NesL!...
  Yani ... Benim Hatamdı ... Firari Fırtına 11 987 08-02-2008, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,627 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:23 PM