:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
benim kaRdeşim biR gerizekaLı.!
Patikli_Penguen
helal o abiyeBig Grin
Ara
MorciveT
Abin para konusunda biraz düşünceli sanırım ?
Ara
CReATuRE
Hüso kimsenin dalga geçtiği yok herkesin düşüncesi belli matrak olsun diye takılıyoruz kimsenin zaten art niyetli bir düşüncesi olamaz...Burda bırakta yorumlara kendisi cevap versin rahatsız olduysa kendisi belirtsin bizde ona göre yorum yaparız...
Aybüké
Kimsenin yorumuna aLınmıyorum.! Sonuçta ben kendimi biLiyorum SmileSmile Yoo asLında abimin parayLa bi derdi yok para-mara takmaz o öyLe şeyLeri (saLak işte napiyim abim bişey diyemiyorum)
Ara
Aybüké
MaVİbONcUQ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:AMAN boşver canım ya olur böyle şeyler saf olmak daha güsel SmileSmileSmileSmile SmileSmile diğer anlamda saf değil YANi YANlış anlama temiz düzgün anlamInda söyledim seninki küçükkenmiş geçmiş

SağoL Canım SmileSmile ben anLadım zaten senin ne demek istediğiNi merak eTme Confusedmiley20:
Ara
CReATuRE
Sen kafanı takma bizimkilere...Eminim ki küçükken herkesin bu şekilde olaylar olmuştur WinkWinkWink seni tebrik etmek lazım çıkıp burda birçoğundan yüreklice söylediğin için bunları...
Aybüké
TakıLmıyorum zaten ya Smile kötü biR amaçLa söyLemiyorLardır zaten emiNim.Teşekkür ettiğin için teşekkür edeRimm Big GrinBig Grin
Ara
Rüya Güzeli
Snn ßu cesaretin karşısında ßende cesaretLendim Big Grin ßende küçükken kaçak Çayı suç sanıyOdum annemLer Çay iÇince aqLıodum poLis qeLip ßisi qÖtürcek die Big Grin yani herkes küçükken ßiras Şey oLuyo Big Grin
Ara
seni seviyorum
Ayy Zavallı Smile
Ara
CReATuRE
İstersen hala öyle düşün Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin şaka bi kenara öyle göründüğü gibi kolay değil gerçekten yeri geliyo bir reklam filmi için aylarca çalışmak zorunda kalıyorlar...Bikaç dakikalık reklam için o kadar çalışıyorlar haklarını yememek lazım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  özür Dilerim Kardeşim çok özür Dilerim ciciKIS 4 1,025 04-09-2022, Saat: 09:05 AM
Son Yorum: wildfang
  Benim Ne Mal Oldu?umu ??renin Dj_Ako 26 1,696 04-01-2022, Saat: 08:19 PM
Son Yorum: wildfang
  benim dikkatsizliim yüzünden öLdü =( HiqhVolume 52 2,644 08-09-2009, Saat: 12:23 AM
Son Yorum: ...NesL!...
  Yani ... Benim Hatamdı ... Firari Fırtına 11 973 08-02-2008, Saat: 08:25 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  artı ıtıraf edıyorum benım bi sefgılem bıle yog ve artık kendıme güven müven kalmadı sudenaz 40 2,606 07-16-2008, Saat: 08:42 PM
Son Yorum: £mr£

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 10:16 PM