:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komedi... Ama Ask
BiRiciGim
Reklamcılık sektörü sınırları zorluyor. Amerikalı bir firma çatı kaplama şirketi için yaptığı reklamda sevgi temasını öyle bir şekilde ifade etti ki, tüm kusurlarına rağmen reklamı takdir etmemek elde değil.

Reklamcılık sektörü sınırları zorluyor.Amerikalı bir firma çatı kaplama şirketi için öyle bir reklam filmi hazırladı ki izleyenleri ağlattı.

Reklamda sevgili iki kertenkelenin birbirine sarıldıktan sonra birisinin çatıda oluşan çatlaktan aşağıda düşmesi anlatılıyor.

Sevgilisinin düştüğünü gören diğer kertenekele de arkasından atlayıp intihar ediyor.Bu hazin duruma şahit olan kiracı da evi yaparken Shera adlı kaplamayı kullanmayan müteahhitin boğazına sarılıyor.

Izlemek Icin Asadaki Linke Tiklayin..

http://www.dailymotion.com/video/x1hgj5_shera-ad_ads

Altinidir

Ara
Patikli_Penguen
yaaa çok duygusal bi o kdr da komik
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig Grin aynen ayyy yesinlerrr sunlariiiBig Grin
Ara
Patikli_Penguen
ya sabah sabah gözlerim doldu walla ama adam kadının boğazını sıkıyo ya orda koptum gülmektenBig GrinBig Grin
Ara
BiRiciGim
Big GrinBig GrinBig Grin acaba geyik bölümünemi acsaydikBig Grin
Ara
Patikli_Penguen
oraya da olurdu walla burda pek izlenmiyo orda kopardı milletBig Grin
Ara
BiRiciGim
:yikildim: tamam bakarim sonraBig Grin
Ara
iptaL
gercekten cok guzelmis hahahah Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin oy oy nasilda kendini atiyor Big Grin
AfrâsyâB
Patikli_Penguen Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ya sabah sabah gözlerim doldu walla ama adam kadının boğazını sıkıyo ya orda koptum gülmektenBig GrinBig Grin
dişi kertenkeleden başka kadın yok Big Grin
başka bişi izledin herhal Big Grin
Ara
AfrâsyâB
Reklam bu işte ya Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:31 PM