:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayat?m? mahveden degers?z sevg?l?
samet.k
yakla??k bir y?l ?nce biriyle beraberdim ben ?ok yak???kl? oda cok al?ml?yd?.Smile beraberligimiz boyunca tek bir hatam olmam??t?.onu cok sevmeme ragmen beni anlayamad?.ciddi bir beraberlik ya?ad?k onu ailemle tan??t?rd?m.hayat?m?z? birle?tirmeye kararl?yd?k .ona bir g?n nabz?n? yoklamak i?in ayr?lal?m demistim fakat o bana hani bizim i?in ayr?l?k kelimesi yoktu hayat?m demi?ti.ve anlad?mki onu ?ok seviyoyodum.taki onu ba?kabiriyle evinde yakalayana dek.:mad: ve anlad?mki ondan bana ne k?y nede kasaba olurdu.ve ad?n? sonsuza dek degers?z sevg?l? koydum.?imdi kendime yeni bir hayat bal??kla s?vanmam?s bir g?ne? diliyorum ?imdi size soruyorum ?ok sevmenize ragmen her?eyi olmam?? gibimi davran?rd?n?z yoksa sonsuza dek onu unuturmuydunuz...
Ara
Son Noktam
Samet İlk Ben Yazaim Ben Olsam Ona Orada Koyucu Bir Laf Derdim Sonrada Sonsuza Kadar Adını Anmazdım...
Ara
SizofreN
Duygusuz arkaa??ma kat?lmakla birlikte ?unlar? belirtmek istiyorum.Buna benzer bir olay? bende ya?am??t?m bir zamanlar.Deliler gibi sevmeme ra?men o ba?kas?n?nd? art?k.Benim de?ildi...Onu seviyor olmam hi?bir?ey ifade etmiyordu.
Ben biraz duygusal bir tipim ba??m? ?n?me e?ip ?ekip gitmi?tim.Bir daha ad?n? anmad?m.Ama bence sen yap ge? kar??s?na i?inden geleni s?yle!Dilinme kelep?e vurma bo?alt i?ini sende ?ek git i?te..
Onun sana yapt??? gibi...
Ara
Son Noktam
yaFs Neden Bana Katılıyorsun Özenti Olmayın Kardeşim Üretici Olun Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
yalcin_33
lafımı koyar arkama bakmadan çeker giderdim ve unuturdum zorlada olsa unuurdum ...
Ara
Son Noktam
Ama Unuturum Demek Biraz Zor Olur Çünkü Ortada Yaşanmı$ Bazı Olaylar HatıraLar Var.. Unutmak Biras Zor Ama Sana Kolay qeLsin...
Ara
yalcin_33
o görüntüleri karşına getir dostum benim için o andan sonra yapılacak hiç birşey yok
tabiki son bikere sevgilimi dinlerim ama sonra ....
Ara
UyuZBiShey
basınıza gelmeden büyük konusmayın bence derim arkadaslar coqh güsel samet saol paylasım için
Ara
kardelen
samet gerçekten zor bir durum.bende fiilen olmasada aldatıldım sayılır ki beni çok sevdiğini aşık olduğunu söleyen biri.ama bunu yapan biri ne seni sever ne senin sevgini hakeder.boşver kardeşim.elbet senin değerini bilen iyi insanlar çıkacak karşına.hayat devam ediyor..
Ara
UyuZBiShey
Duyqusuz_Boy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ama Unuturum Demek Biraz Zor Olur ??nk? Ortada Ya?anm?$ Baz? Olaylar Hat?raLar Var.. Unutmak Biras Zor Ama Sana Kolay qeLsin...
manyaqh konustum agLayacam baqh sen a?k adam?s?n y?r?? boy Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hayat?m?n bitti?i yer tam buras? bilgeis 7 738 04-02-2022, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: wildfang
  hayat:@ chatlaq 19 1,299 07-02-2008, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  A?k-? Hayat, Leader 5 614 11-05-2006, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi