:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hayat?m? mahveden degers?z sevg?l?
Son Noktam
DEht Leyn Big Grin
Ara
CariSmaBoY
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakla??k bir y?l ?nce biriyle beraberdim ben ?ok yak???kl? oda cok al?ml?yd?.Smile beraberligimiz boyunca tek bir hatam olmam??t?.onu cok sevmeme ragmen beni anlayamad?.ciddi bir beraberlik ya?ad?k onu ailemle tan??t?rd?m.hayat?m?z? birle?tirmeye kararl?yd?k .ona bir g?n nabz?n? yoklamak i?in ayr?lal?m demistim fakat o bana hani bizim i?in ayr?l?k kelimesi yoktu hayat?m demi?ti.ve anlad?mki onu ?ok seviyoyodum.taki onu ba?kabiriyle evinde yakalayana dek.:mad: ve anlad?mki ondan bana ne k?y nede kasaba olurdu.ve ad?n? sonsuza dek degers?z sevg?l? koydum.?imdi kendime yeni bir hayat bal??kla s?vanmam?s bir g?ne? diliyorum ?imdi size soruyorum ?ok sevmenize ragmen her?eyi olmam?? gibimi davran?rd?n?z yoksa sonsuza dek onu unuturmuydunuz...

yaa bunu kabullenmek ger?ekten ?ook zor. ama bence onu nas?l yakalad???n ?nemli e?er ne bilim bi ili?ki i?inde yakalad?ysan zaten bitirmelisin..
Bu kesin ve kesin.
Ama ??le bi durumda var e?er b?le bi durumda yakalamad?ysan ne bilim konu?urken falan (onun evinde de olsa) g?rd?ysen ve ger?ekten ?oook seviyorsan affetmek i?in kendine zemin haz?rlars?n. yani o ?z?r diledi?i zaman biras s?r?nd?r?r sonra bar???rs?n.. ama ilk bahsetti?im durum s?z konusu ise sen az bile yapm??s?n.... yani unutmak yetmezzzzz...
Son Noktam
Yürü Bea AsfaLt'ı Bırak AnaLar AğLadı Big Grin
Ara
CariSmaBoY
hehe ben konuşunca genelde analar ağlıo Big Grin
pamuk_prenses
ger?ekten ?ok ?z?ld?m samet ayn? sey benim ba??mada geldi ama ?uan her?eyi unutup yeni bir hayata ba?lad?m ?imdi d???n?orum de?mezmi? o ki?iye ?ok ?z?lm??t?m ama ?imdi ?ok mutluyum bence sende takma ve unut Sad
Ara
Tam1_MaynaK
samet bu itirafını yeni okuorum arkaaşım takma ya o saten sni haketmemiş bqn sana ypn yarın birgün ona da ypr sn kndini üsmş yıpratmış olrsun ..!
Ara
cadım_
bence her an onun yapt?g?n? akl?na get?r sen?n sevg?ne lay?k olamam?s k? bu...
bence s?md? bunu yapmas? sen?n ?lerdede mutlu olmana engel olacakt?r..sen guclu ol zamana guven ac?n?da sevg?n?de azaltacakt?r umar?m...yasamaya devam et..sana lay?k olan? bul sevg?ne yak?san? bul....
Ara
MorciveT
samet.k Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yakla??k bir y?l ?nce biriyle beraberdim ben ?ok yak???kl? oda cok al?ml?yd?.Smile beraberligimiz boyunca tek bir hatam olmam??t?.onu cok sevmeme ragmen beni anlayamad?.ciddi bir beraberlik ya?ad?k onu ailemle tan??t?rd?m.hayat?m?z? birle?tirmeye kararl?yd?k .ona bir g?n nabz?n? yoklamak i?in ayr?lal?m demistim fakat o bana hani bizim i?in ayr?l?k kelimesi yoktu hayat?m demi?ti.ve anlad?mki onu ?ok seviyoyodum.taki onu ba?kabiriyle evinde yakalayana dek.:mad: ve anlad?mki ondan bana ne k?y nede kasaba olurdu.ve ad?n? sonsuza dek degers?z sevg?l? koydum.?imdi kendime yeni bir hayat bal??kla s?vanmam?s bir g?ne? diliyorum ?imdi size soruyorum ?ok sevmenize ragmen her?eyi olmam?? gibimi davran?rd?n?z yoksa sonsuza dek onu unuturmuydunuz...

?eli?kiye d??t?m alla allla Smile
Ara
PunisheR
ltfn yanlış anlama savunmuorum tabii ki.. belki senin sevgini haketmemiş,kıymetini bilemeyip ihanet etmiş olabilir ama yine de değerli biriymiş ki onu sevebilmişsin diye düşündüm bir an..
Ara
CeYceYY
karde? inanki ?ok ?z?ld?m ama bunlar? ya?aman laz?mm??...demekki senin sewgini hakettmemi?....bence kar??na ondan ?ok daha iyileri ??kar...benim ba??ma b?le bi?ey gelmi? olsayd? i?imdeki her?eyi ona hayk?r?rd?m sonrada ?eker giderdim ona ait her?eyi siler atard?m unutamazd?m tabi o ayr? bi?ey unutamazs?n ?ok can?n ac?r,??nk? ?ok ?ey ya?am???s?n sonu?ta her ?n?ne gelen ki?iye kar?? bununla ewlenirim ben die bi?ey ta??m?yosundur ona kar?? bunlar? d???nd???ne g?re ?ok sewmi?sin....unutman zor olur ama ben gururuma yediremezdim b?le bi?eyi we ?eker giderdim b?le bi?eye ger?ekten mant?kl? bi a??klamas? warsa bilemicem ama ne kadar mant?kl? bi a??klamas? olabilir oda tart???l?r bir konu???

ama ne olursa olsun sen bizlerden yard?m al bizi dinle ama her zaman kendi do?rular?n senin i?in daha iyidir bunu unutma kendi do?rular?nla hislerinle hareket et......

a?kla we dost?a kal......

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hayat?m?n bitti?i yer tam buras? bilgeis 7 749 04-02-2022, Saat: 11:00 AM
Son Yorum: wildfang
  hayat:@ chatlaq 19 1,326 07-02-2008, Saat: 08:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  A?k-? Hayat, Leader 5 623 11-05-2006, Saat: 01:02 PM
Son Yorum: bilgeis

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-26-2024, 09:49 PM