:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
?z Ele?tiri ....?neri ...
Firari Fırtına
Merhaba ...

?o?u c?mlelerimin hesaba al?nmad???n? bildi?im halde yinede bu ?z ele?tiriyi yapmak istedik . ?ncelikle ?u konuda anla?al?m , kendimle ilgili sorun yada ki?isel bir ele?tiri de?ildir bu . Sadece g?rd?klerim ki siz bunlar? g?remiyorsunuz ve olumsuz gelen yaz?lar anlamlar buna benzer payla??mlar . Dahas? emek kelimesinin anlam? ve bu anlam a?amas?ndaki de?er yarg?s? ...

?zlenimlerim do?rultusunda g?r?nen o ki ,(zaten rakamsal de?erlerde ortada oldu?u i?in biraz ?zg?n?m) . Bir b?y?k vard?r birde k???k . Bu i?in ortas? felan olamaz zaten . K???k k???k d???ncelerle hep k???kd?r ve b?y?meye dair bir geli?me g?stermesi m?mk?n de?ildir . B?y?k ise zaten zirvede lider oland?r , Liderli?inide devaml? koruyan yenilikci ve geli?melere ayak uydurabilendir . Foruma geli?imimden bu g?ne malesef ama malesef bir yenilik ve ayak uydurma gelene?i g?remedim , g?remedi?im gibide as?l konu olan sevgi ad?na d?r?st bir ?al??ma oran? git gide d???yor . Yani payla??mlarda sevgi , ?iir , hikayeler dahas? ayr?l?klar ?z?nt?ler mutluluklar pek yok gibi gibi . ??yle d???nelim bu takibimde olan bir olayd?r zaten . Birileri A?k hikayesi yay?nl?yor , tek t?k. yok . Aradan 2 ay ge?mi? . Oysa msn ve pro?ram payla??mlar?nda , geyik muhabbeti payla??mlar?nda a??lan bir ba?l???n hemen 10 - 15 cevab? yaz?l?yor . Sevgi sitesi , sevgi forumu de?ilde forumtr gibi i?lem g?rse bundan iyi olur diye d???n?yorum .

?rnekleme verecek olursam hemen hemen t?m forumlar? gezmi? biri olarak , tabi sayg? duyarsan?z bu forumlar?n %80 ninde konu b?t?nl???n? da??tmamaya dair bir y?netim anlay??? var . Yani forum konusu mp3 ise b?t?nl?k ordad?r .Forum konusu spor ise b?t?nl?k ordad?r . Tabi bu forumlardada di?er konular yok de?il ama ?nemseme ve payla??mlar?n b?y?k bir k?sm? ana konu alt?nda koruma alt?ndad?r .

Evet . Fazla uzatmak istemiyorum . Burda ki ana konu b?t?nle?mesi ve korunmas? malesef yok . Konular dallanm?? budaklanm?? ve nerdeyse sevgi payla??mlar? zamanla %50 ye kadar d??ecek bi?imde hal alm??d?r . Ac? olabilir , birilerinize ters gelebilir bu c?mlelerim ama ben s?yl?yeyim en az?ndan kendi i?imi rahatlatm?? olurum . Sorumlulu?umuz elbette var . Sanal diye g?lenlerinizde olabilir , bende sizlere g?lerim buna inan?n . Sanal diye g?l?p ge?enlere ise Sanal da ne i?in var diye sorar?m . Bu ki?iye g?re de?i?ir elbet . Konu b?t?nle?mesi ve korunmas? sevgili mod lar?m?z sayesindede yap?lm?yor . Yani onlar?nda bir ?o?u Sevgi d??? payla??mlar?yla yada di?er konulara y?nelik hal ve hareketleriyle dikkat ?ekmektedir . Oysa konumuz sevgi ve duygusuzlar?n duygulu halidir .

Bu ba?l??? sadece ve sadece forum iyili?i i?in a?m?? bulunmaktay?m . Silinmesini istemem , silerseniz tekrar ayn?s? yazar?m . Bu forumun oldu?u kadar benimde sorunumdur . Sanal diye d???nenler bu yaz?y? g?rmemezlikden gelsinler . Bu zor de?ildir .

Sevg ...
Firari Fırtına
Teşekkür den çok yazacağınız yorumlar benim için çok önemlidir ... Lütfen yorumunuzu yazın ama tüm gerçekleriyle yüreğinizden geldiği gibi , benim gibi ..
RomantiK_Genç
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ...

?o?u c?mlelerimin hesaba al?nmad???n? bildi?im halde yinede bu ?z ele?tiriyi yapmak istedik . ?ncelikle ?u konuda anla?al?m , kendimle ilgili sorun yada ki?isel bir ele?tiri de?ildir bu . Sadece g?rd?klerim ki siz bunlar? g?remiyorsunuz ve olumsuz gelen yaz?lar anlamlar buna benzer payla??mlar . Dahas? emek kelimesinin anlam? ve bu anlam a?amas?ndaki de?er yarg?s? ...

?zlenimlerim do?rultusunda g?r?nen o ki ,(zaten rakamsal de?erlerde ortada oldu?u i?in biraz ?zg?n?m) . Bir b?y?k vard?r birde k???k . Bu i?in ortas? felan olamaz zaten . K???k k???k d???ncelerle hep k???kd?r ve b?y?meye dair bir geli?me g?stermesi m?mk?n de?ildir . B?y?k ise zaten zirvede lider oland?r , Liderli?inide devaml? koruyan yenilikci ve geli?melere ayak uydurabilendir . Foruma geli?imimden bu g?ne malesef ama malesef bir yenilik ve ayak uydurma gelene?i g?remedim , g?remedi?im gibide as?l konu olan sevgi ad?na d?r?st bir ?al??ma oran? git gide d???yor . Yani payla??mlarda sevgi , ?iir , hikayeler dahas? ayr?l?klar ?z?nt?ler mutluluklar pek yok gibi gibi . ??yle d???nelim bu takibimde olan bir olayd?r zaten . Birileri A?k hikayesi yay?nl?yor , tek t?k. yok . Aradan 2 ay ge?mi? . Oysa msn ve pro?ram payla??mlar?nda , geyik muhabbeti payla??mlar?nda a??lan bir ba?l???n hemen 10 - 15 cevab? yaz?l?yor . Sevgi sitesi , sevgi forumu de?ilde forumtr gibi i?lem g?rse bundan iyi olur diye d???n?yorum .

?rnekleme verecek olursam hemen hemen t?m forumlar? gezmi? biri olarak , tabi sayg? duyarsan?z bu forumlar?n %80 ninde konu b?t?nl???n? da??tmamaya dair bir y?netim anlay??? var . Yani forum konusu mp3 ise b?t?nl?k ordad?r .Forum konusu spor ise b?t?nl?k ordad?r . Tabi bu forumlardada di?er konular yok de?il ama ?nemseme ve payla??mlar?n b?y?k bir k?sm? ana konu alt?nda koruma alt?ndad?r .

Evet . Fazla uzatmak istemiyorum . Burda ki ana konu b?t?nle?mesi ve korunmas? malesef yok . Konular dallanm?? budaklanm?? ve nerdeyse sevgi payla??mlar? zamanla %50 ye kadar d??ecek bi?imde hal alm??d?r . Ac? olabilir , birilerinize ters gelebilir bu c?mlelerim ama ben s?yl?yeyim en az?ndan kendi i?imi rahatlatm?? olurum . Sorumlulu?umuz elbette var . Sanal diye g?lenlerinizde olabilir , bende sizlere g?lerim buna inan?n . Sanal diye g?l?p ge?enlere ise Sanal da ne i?in var diye sorar?m . Bu ki?iye g?re de?i?ir elbet . Konu b?t?nle?mesi ve korunmas? sevgili mod lar?m?z sayesindede yap?lm?yor . Yani onlar?nda bir ?o?u Sevgi d??? payla??mlar?yla yada di?er konulara y?nelik hal ve hareketleriyle dikkat ?ekmektedir . Oysa konumuz sevgi ve duygusuzlar?n duygulu halidir .

Bu ba?l??? sadece ve sadece forum iyili?i i?in a?m?? bulunmaktay?m . Silinmesini istemem , silerseniz tekrar ayn?s? yazar?m . Bu forumun oldu?u kadar benimde sorunumdur . Sanal diye d???nenler bu yaz?y? g?rmemezlikden gelsinler . Bu zor de?ildir .

Sevg ...

HakL?s?nnn....!
Firari Fırtına
Sevgili Anıl ...

Gelişin kan gibi oldu buraya . Bunu biliyorsundur umarım , bilmiyorsan ilk ben söylüyeyim . Seni paylaşımlarınla ve yüreğinle hep takdir ettim . Böyle devam et lütfen . Teşekkürler ..

Sevg ...
soyle
FırTına GöNüL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ...

Çoğu cümlelerimin hesaba alınmadığını bildiğim halde yinede bu öz eleştiriyi yapmak istedik . Öncelikle şu konuda anlaşalım , kendimle ilgili sorun yada kişisel bir eleştiri değildir bu . Sadece gördüklerim ki siz bunları göremiyorsunuz ve olumsuz gelen yazılar anlamlar buna benzer paylaşımlar . Dahası emek kelimesinin anlamı ve bu anlam aşamasındaki değer yargısı ...

İzlenimlerim doğrultusunda görünen o ki ,(zaten rakamsal değerlerde ortada olduğu için biraz üzgünüm) . Bir büyük vardır birde küçük . Bu işin ortası felan olamaz zaten . Küçük küçük düşüncelerle hep küçükdür ve büyümeye dair bir gelişme göstermesi mümkün değildir . Büyük ise zaten zirvede lider olandır , Liderliğinide devamlı koruyan yenilikci ve gelişmelere ayak uydurabilendir . Foruma gelişimimden bu güne malesef ama malesef bir yenilik ve ayak uydurma geleneği göremedim , göremediğim gibide asıl konu olan sevgi adına dürüst bir çalışma oranı git gide düşüyor . Yani paylaşımlarda sevgi , şiir , hikayeler dahası ayrılıklar üzüntüler mutluluklar pek yok gibi gibi . Şöyle düşünelim bu takibimde olan bir olaydır zaten . Birileri Aşk hikayesi yayınlıyor , tek tşk. yok . Aradan 2 ay geçmiş . Oysa msn ve proğram paylaşımlarında , geyik muhabbeti paylaşımlarında açılan bir başlığın hemen 10 - 15 cevabı yazılıyor . Sevgi sitesi , sevgi forumu değilde forumtr gibi işlem görse bundan iyi olur diye düşünüyorum .

Örnekleme verecek olursam hemen hemen tüm forumları gezmiş biri olarak , tabi saygı duyarsanız bu forumların %80 ninde konu bütünlüğünü dağıtmamaya dair bir yönetim anlayışı var . Yani forum konusu mp3 ise bütünlük ordadır .Forum konusu spor ise bütünlük ordadır . Tabi bu forumlardada diğer konular yok değil ama önemseme ve paylaşımların büyük bir kısmı ana konu altında koruma altındadır .

Evet . Fazla uzatmak istemiyorum . Burda ki ana konu bütünleşmesi ve korunması malesef yok . Konular dallanmış budaklanmış ve nerdeyse sevgi paylaşımları zamanla %50 ye kadar düşecek biçimde hal almışdır . Acı olabilir , birilerinize ters gelebilir bu cümlelerim ama ben söylüyeyim en azından kendi içimi rahatlatmış olurum . Sorumluluğumuz elbette var . Sanal diye gülenlerinizde olabilir , bende sizlere gülerim buna inanın . Sanal diye gülüp geçenlere ise Sanal da ne işin var diye sorarım . Bu kişiye göre değişir elbet . Konu bütünleşmesi ve korunması sevgili mod larımız sayesindede yapılmıyor . Yani onlarında bir çoğu Sevgi dışı paylaşımlarıyla yada diğer konulara yönelik hal ve hareketleriyle dikkat çekmektedir . Oysa konumuz sevgi ve duygusuzların duygulu halidir .

Bu başlığı sadece ve sadece forum iyiliği için açmış bulunmaktayım . Silinmesini istemem , silerseniz tekrar aynısı yazarım . Bu forumun olduğu kadar benimde sorunumdur . Sanal diye düşünenler bu yazıyı görmemezlikden gelsinler . Bu zor değildir .

Sevg ...

birakalimda bizim diger forumlardan farkimiz olsun ayrica hic bir moderatorun isini yapmadigini gormedim katilmiyorum!!!!

anlamadim bir sey var hep surekli moderatorlarin isini yapmadigindan sikayet ediyorsun istekler bolumune ne istiyorsan ac bizde yardimci olalim veya hangi konuda moderatorlarin isini yapmadigini solersen hatalarimizi ogrenelim
Ara
Firari Fırtına
Fikirlerin için ve yorum için teşekkür ederim ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Alıntı:anlamadim bir sey var hep surekli moderatorlarin isini yapmadigindan sikayet ediyorsun istekler bolumune ne istiyorsan ac bizde yardimci olalim veya hangi konuda moderatorlarin isini yapmadigini solersen hatalarimizi ogrenelim

Sevgili Cesur ...

Görevlerini yapmıyorlar değil , konu bütünlüğünü korumuyorlar , yardımcı olmuyorlar , Konumuz Duygusuz duygular değilmi . Hepsi değil çoğunluğun duyguyla ilgili bir çalışması yok . Ben bir üye olarak buna üzülüyorum . Yoksa haddime düşmez bilirim . Benimkisi öz eleştiri , eğer hakkım yok ise söyleyin sileyim konuları ve bir daha açmam ağzımı .

Sevg ...
MorciveT
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Merhaba ...

Sevg ...

G?zel bir ele?tiri tebrikedeirim dostum,

Fakat, Sevgi ad?na ?al??malar git gide d???yor demi?sin, bilmiyorum buna kendin ger?ekten inan?yor musun? Sevgi ad?na bir?eyin d??t??? felan yok, sadece gerekli olan b?l?mler a??l?yor ve ?iir,Hikaye,itiraf, bunlarla yetinilmiyor...

Sevgi ve arkada?l?k forumu denilince sizin akl?n?za ne geliyor, sadece a?k m??
Bana oyle gelmiyor, bana;espirili,duygulu,heyecanl?,merakl?,payla??mc?,umutland?r?c?,?z?c?,hayalk?r?kl???,dedikoduculuk,
romantik,asabi,masum,durgun bir ?ekilde olu?mu? arkada?l?k ilkelerini benimseyebiliyorum, sadece a?k de?il... Ve bunlar?n aras?nda sizi a??r? duygulu arkada?lar aras?ndas?n?z...
Benim arkada??m beni g?ld?rmeli, bana ?iirler yazmal?, bana m?zik dinletmeli, bana bir hikayenin en vurgun noktas?n? soylemeli, bana a?k ?iirleri gostermeli, bakt?ki moralim bozuk komik resimler gostermeli, bana bir?eyleri itiraf etmeli, bana kendi ?zg?r d???ncelerini sarfetmeli, benimle sohbet etmeli, yeri geldi?inde en ??lg?n geyik konularla etraf?n? g?ld?rmeli....
A?k hikayelerinde a??lan bir konuya kimse cevap vermedi diye, uyelerimizin bo?az?na ??kecek halimiz, kimisi duygusald?r, kimisi de?ildir, kimisi g?lmeyi sever, kimisi e?lenmeyi sever... ?steyen istedi?i t?rde davran?r yeterki kendi gibi davrans?n...!

Diyorsun ki bir?ok forum dola?t?m, peki sen hala bizim forumumuzun ne kadar kaliteli ve kadar s?cak kanl? ve ne kadar de?erli insanlardan olu?tu?unu anlayamad?n m? di?er forumlar ile k?yaslama yapamad?n m??

Bizim kendi konular?m?z ile di?er forumlar?n konular?n? kar??la?t?rmal?s?n bence... Biz sade olan? ve en iyi olan? secerek, arkada?lara hizmet vermeye ?al???yoruz... Hem hizmet veriyor hem de kendimiz bundan faydalanm?? oluyoruz...

Diyorsun ki, konu b?t?nl??? Spor ise forumun, her?ey ona dairdir gibisinden... Peki sana soruyorum arkada?l???n ve sevginin dallar? m? var?

Spor : Basketbol,futbol,hentbol,y?zme vs vs
Mp3 : arabesk,pop,T?rk Sanat M?zi?i, Halk M?zi?i vs vs
?iir : Anonim ?iir, epik ?iir, sizden gelenler vs vs

Yukar?dakileri dallam??lar budaklam??lar ve arkada?l?k payla??m demektir ; arkda??m olan insan benimle her?eyi payla??r bu msn program? dair olsa...
Sevgi, insan?n i?indeki g?zel duygu b?t?nl???n bir?eylere odaklanmas?d?r, Sevdi?im kad?n, sevdigim arkada?lar?m, bana her?eyini anlat?r, derdi yada s?k?nt?s? olursa, ?z?nt?s?n? sevincini, demek istedi?im sadeec a?k ?iirleri ve a?k hikayeleri ile d?zg?n bir payla??m olamaz ve bizim di?er forumlardan fark?m?zda budur, arkada?l??a dair her?eyi elimizden geldi?ince ARKADA?LARIMIZA hem sunuyoruz hemde destek veriyoruz....

Bir de demi?sin ki,
-Oysa konumuz sevgi ve duygusuzlar?n duygulu halidir... Bana soyler misin, bizim forumumuzda duygu ile alakal? olmayan bir tek ?ey goster... Yapabilecek misin? Bence yapamazs?n c?nk? insan?n her ya?t?g?nda bir duygu izi vard?r ve bizimde bu duygusuzlar?n duygulu halini gostermeye yetip de art?yor.

Ben forumumdan memnunum, sebebini ??yle soyleyim, ger?ekten forumumuza uye olan arkada?lar, hem i?tenler hemde tan?nmaya de?er insanlar... Kimisi ?ok duygusal, kimisi ?ok zeki, kimisi komik, kimisi program manya??, kimisi m?zik manya?? ama hepsinin bir ?zelli?i var hepside KAL?TEL? ?NSANLAR ?OK ??K?R ( Buda bizim formumuzu di?er forumlardan ay?ran k?s?mlardan bir di?eri)

Umar?m ne demek istedi?imi anlam??s?nd?r...
Ara
Firari Fırtına
Alıntı:G?zel bir ele?tiri tebrikedeirim dostum,

Fakat, Sevgi ad?na ?al??malar git gide d???yor demi?sin, bilmiyorum buna kendin ger?ekten inan?yor musun? Sevgi ad?na bir?eyin d??t??? felan yok, sadece gerekli olan b?l?mler a??l?yor ve ?iir,Hikaye,itiraf, bunlarla yetinilmiyor...

Sevgi ve arkada?l?k forumu denilince sizin akl?n?za ne geliyor, sadece a?k m??
Bana oyle gelmiyor, bana;espirili,duygulu,heyecanl?,merakl?,payla??mc? ,umutland?r?c?,?z?c?,hayalk?r?kl???,dedikoduculuk,
romantik,asabi,masum,durgun bir ?ekilde olu?mu? arkada?l?k ilkelerini benimseyebiliyorum, sadece a?k de?il... Ve bunlar?n aras?nda sizi a??r? duygulu arkada?lar aras?ndas?n?z...
Benim arkada??m beni g?ld?rmeli, bana ?iirler yazmal?, bana m?zik dinletmeli, bana bir hikayenin en vurgun noktas?n? soylemeli, bana a?k ?iirleri gostermeli, bakt?ki moralim bozuk komik resimler gostermeli, bana bir?eyleri itiraf etmeli, bana kendi ?zg?r d???ncelerini sarfetmeli, benimle sohbet etmeli, yeri geldi?inde en ??lg?n geyik konularla etraf?n? g?ld?rmeli....
A?k hikayelerinde a??lan bir konuya kimse cevap vermedi diye, uyelerimizin bo?az?na ??kecek halimiz, kimisi duygusald?r, kimisi de?ildir, kimisi g?lmeyi sever, kimisi e?lenmeyi sever... ?steyen istedi?i t?rde davran?r yeterki kendi gibi davrans?n...!

Diyorsun ki bir?ok forum dola?t?m, peki sen hala bizim forumumuzun ne kadar kaliteli ve kadar s?cak kanl? ve ne kadar de?erli insanlardan olu?tu?unu anlayamad?n m? di?er forumlar ile k?yaslama yapamad?n m??

Bizim kendi konular?m?z ile di?er forumlar?n konular?n? kar??la?t?rmal?s?n bence... Biz sade olan? ve en iyi olan? secerek, arkada?lara hizmet vermeye ?al???yoruz... Hem hizmet veriyor hem de kendimiz bundan faydalanm?? oluyoruz...

Diyorsun ki, konu b?t?nl??? Spor ise forumun, her?ey ona dairdir gibisinden... Peki sana soruyorum arkada?l???n ve sevginin dallar? m? var?

Spor : Basketbol,futbol,hentbol,y?zme vs vs
Mp3 : arabesk,pop,T?rk Sanat M?zi?i, Halk M?zi?i vs vs
?iir : Anonim ?iir, epik ?iir, sizden gelenler vs vs

Yukar?dakileri dallam??lar budaklam??lar ve arkada?l?k payla??m demektir ; arkda??m olan insan benimle her?eyi payla??r bu msn program? dair olsa...
Sevgi, insan?n i?indeki g?zel duygu b?t?nl???n bir?eylere odaklanmas?d?r, Sevdi?im kad?n, sevdigim arkada?lar?m, bana her?eyini anlat?r, derdi yada s?k?nt?s? olursa, ?z?nt?s?n? sevincini, demek istedi?im sadeec a?k ?iirleri ve a?k hikayeleri ile d?zg?n bir payla??m olamaz ve bizim di?er forumlardan fark?m?zda budur, arkada?l??a dair her?eyi elimizden geldi?ince ARKADA?LARIMIZA hem sunuyoruz hemde destek veriyoruz....

Bir de demi?sin ki,
-Oysa konumuz sevgi ve duygusuzlar?n duygulu halidir... Bana soyler misin, bizim forumumuzda duygu ile alakal? olmayan bir tek ?ey goster... Yapabilecek misin? Bence yapamazs?n c?nk? insan?n her ya?t?g?nda bir duygu izi vard?r ve bizimde bu duygusuzlar?n duygulu halini gostermeye yetip de art?yor.

Ben forumumdan memnunum, sebebini ??yle soyleyim, ger?ekten forumumuza uye olan arkada?lar, hem i?tenler hemde tan?nmaya de?er insanlar... Kimisi ?ok duygusal, kimisi ?ok zeki, kimisi komik, kimisi program manya??, kimisi m?zik manya?? ama hepsinin bir ?zelli?i var hepside KAL?TEL? ?NSANLAR ?OK ??K?R ( Buda bizim formumuzu di?er forumlardan ay?ran k?s?mlardan bir di?eri)

Umar?m ne demek istedi?imi anlam??s?nd?r...

Sevgili Dost ......

Az ?nce candan gibi sand???m bir dostumun yaz?s?nda benim forumu kar??ma ald???m? beyan etmi? . Di?er yandan Mp3 payla??mlar?yla ilgili oarak da bir arkada??m?z ?z?ld? belkide k?r?ld? bana . Bir ba?ka dost ise diyorki sanal bana tuhaf geliyor . Geliyorum 1 ay ?ncesine .... Bu kar??t d???ncelere kar?? olmad???m zamanlara ki asl?nda hep kar?? oldu?um ?eylerdi . O zaman zarf?ndada fikirlerimi ve d???ncelerimi full destekliyorlard? , hatta bu forum sensiz olmaz diyorlard? . ?imdi ne de?i?tiki ...

Sevgi ve a?k i?in elbette ?iirler , hikayeler , resimler i sohbetler vs... olacak . Ben yaz?mda bunlar olmayacak demedim . Dememde zaten yanl?? olur . Ancak bu sohbet boyutu 25 bin mesaj i?eri?inden 10 bin lay lay lom mesaj? olur ise , bu forum ana konusu a??s?ndan ho? de?ildir , dile gelen ele?tirim budur . Bu y?ndeki s?ylemlerimde haks?zda olabilirim takdir elbetteki yine sizlere aittir . Sonras?nda ?hbar tellerinide verdi?im M?Yap olay?nda ger?ekden ince d???nceler ?er?evesinde ki t?m payla??mlar i?in emeklere yinede te?ekk?r eden ben , forum ad?na buna hep kar??yd?m zaten .

Ve yine evet ki , t?m forumlar?n (%70 i ) i?eri?ini azda olsa bilirim . Bizler bu forumda emek verdi?imiz i?in kayna??lan bir dostluk ?er?evesinde birbirlerimize ?s?nd?k ve farkl?y?z diyoruz , Emin ol ki di?er forumlardada kendileri i?in ge?erli olan de?er odur , bu tart???lmaz bir de?erdir . Biz biziz , onlar onlard?r . Bu ?ekilde k?yas yapmad?m zaten . Yapt???m ele?tiri ise ?uydu ; Onlar konu b?t?nl?klerini koruyabiliyor ve yenilikci davranabiliyor . Soruyorum sana Morci karde? , Kendi ?iirlerimiz ba?l??? a??ls?n dedik , hatta onayda verdiniz . Admin de uygundur ama alt b?l?ml? olsun dedi , t?k. ettik . Sonu? a??lmad? . Telif hakl? kendi ?iirlerimizi ?iirler ba?l???nda yay?nlamak ho? olmayacakd? emek bilinmeyecekdi .

Vayy dostum vayy A?k?n dallar? varm? diyorsun ?? ... D???nsene A?k?n en az 50 tane dal? var . A?k sadece erkek ve bayana duyulan duygu de?ildir . Benim en b?y?k a?k?m Annemdir , Benim en b?y?k a?k?m A?r? da??d?r . A?k ki kendi aras?nda farkl?l?klar yaratan bir de?erdir , Y?re?iyle inananlar i?in sevgisiz bir g?n?n ge?meyece?i bir Pazartesi dir A?k . Ve her a?k da ?iir yokdur , hikaye yokdur , ac? yokdur , ayr?l?k yokdur . ??te malesef bizler bunlar? yay?nlad???m?z halde bir?eyler verememe ?z?nt?s? i?erisindeyiz .

Evet forum denilince e?er bu forumunda ana konusu duygusuz ve sevgi a?k siteleri olarak ge?iyorsa , benim akl?ma A?k gelir , Galatasaray gelmez . Elbette Galatasaray lada ilgili payla??m olabilir ama bu bir A?k Hikayesi in yan?nda b?y?r ise buda sorundur . ??yleki Galatasaraya verilen cevaplar 2000 i bulmu? , Hikayelerimize ise 100 olmad? daha . Hakls??n bir noktada bu su?mu elbetteki de?il , zorla g?zellik olmaz . Ben zorla bu olsun da demedim , sadece dile getirdim . ?z?l?yorum dedim .

?ok daha fazla a??klama yapabilirim ama

Umar?m sende benim ne demek istedi?imi anlam??s?nd?r ...

Sevg ...
MorciveT
Ben senin ne demek istediğini gayet açık bir şekilde anlıyorum fakat sen iyi bir şekilde okumamışsın yazdıklarımı, ben aşkın dallarından bahsetmedim arkadaşlık ve sevgiden bahsettim... Aşkı tabikide ayırabilirsin...Doğa aşkı, Allah aşkı, insan aşkı, Atatürk aşkı vs vs...

Biz sofrayı kurduk Fırtınacım, gerek aşk gerek komedi gerek itiraf gerek anı, gerekse hikaye...İsteyen istediğini afiyetle yer ve sınırlama yoktur.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  M?zik hakk?nda bi ?neri ! mill 6 829 04-07-2022, Saat: 09:03 AM
Son Yorum: wildfang
  ?neri 5 Firari Fırtına 3 753 04-04-2022, Saat: 02:55 PM
  ?neri 4 Firari Fırtına 4 714 04-04-2022, Saat: 02:53 PM
  ?neri 3 Firari Fırtına 7 808 04-04-2022, Saat: 02:52 PM
  ?neri 2 Firari Fırtına 14 1,447 04-04-2022, Saat: 02:49 PM