:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Da Liseli Bennnn
toxique_lierre&b.b.k
hemserim,hangi lisede okudun bakim sen Winkseni gormek guzel..bende mi atsam bir iki foto Sad
Ara
>As!_M€L€q<
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hemserim,hangi lisede okudun bakim sen Winkseni gormek guzel..bende mi atsam bir iki foto Sad
hemserim ben seyhan ?ukurova lisesinde okudumm ya at g?selimde insanlar?n begenisini almak g?sel fakat ama bas? dengesizler oluo insan?n can?n? s?k?yoo...belki bu liselileri kald?rcamda nas?ll bide sen hangii lisede okudun bakiimm
Firari Fırtına
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YA CANIM NASIL KALDIRAYIM YAAA S?LE KALDIRIMMM

Resimlerin oldu?u mesaja git ve d?zelt de , sonrada ordaki resim linklerini sil .kaydet deSmile
toxique_lierre&b.b.k
MEGALOMAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hemserim ben seyhan ?ukurova lisesinde okudumm ya at g?selimde insanlar?n begenisini almak g?sel fakat ama bas? dengesizler oluo insan?n can?n? s?k?yoo...belki bu liselileri kald?rcamda nas?ll bide sen hangii lisede okudun bakiimm
bosver onlari...duygusuzlar,sadece o sahislarla olusmuyor..degerli insanlar var!
endustri meslekte sen?
Ara
>As!_M€L€q<
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bosver onlari...duygusuzlar,sadece o sahislarla olusmuyor..degerli insanlar var!
endustri meslekte sen?
tamam canm k?s dedim yaa seyhan cukurova lisesi dieee
toxique_lierre&b.b.k
o pardon..konular kafami karistirdi bugun..basim donuyo..af buyur Smile
Ara
>As!_M€L€q<
toxiqu?_li?rr?&b.b.k' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o pardon..konular kafami karistirdi bugun..basim donuyo..af buyur Smile

oke can?m ?nemli de?ill
mert
Kizzzzzzz N?ee Kapattinn Ne G?zell G?z?m?z G?zel G?r?yordu
Ara
>As!_M€L€q<
mert Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kizzzzzzz N?ee Kapattinn Ne G?zell G?z?m?z G?zel G?r?yordu
senin g?z?nn bozukk bence arkada??mm aaaaa ben ?irkinimm..o y?zden kapatt?mm
Leader
Resim kald?r?ld??? i?in konu kilitlenmi?tir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  budaaa bennnn :) xsearchgirl 41 2,569 11-01-2007, Saat: 09:44 AM
Son Yorum: xsearchgirl
  Dawn.....İŞte Bennnn..... *TATLI BELA* 63 4,005 11-11-2006, Saat: 11:29 AM
Son Yorum: CariSmaBoY
  işte Bennnn >As!_M€L€q< 36 3,083 10-26-2006, Saat: 11:48 PM
Son Yorum: Leader

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 11:03 PM