:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nette A?k Olurmu ?
YARGIÇ
kankama katılıyom şiir gibi konuştu valla kankam benim mucx lam kanka aşkına sağlık Big Grin
Ara
w00w
saolun varolun Big Grin bu arada sena w00w olmuşuz artık ? Big Grin hani aşkındım ben senin Big Grin neyse yaf top atılcak ben iftara gidiom Big Grin zaten aşkım da gitti Sad Big Grin
Ara
Firari Fırtına
Nette aşk olur ama ne kadar dürüst ve kalıcı olur tartışılır ... Sanal ya
in_love_girl
yaa arkada?Lar dahaa insanLar reeLde zor buLuyo a?k? sanaLda buLan ve dewam ettiren ?ok nadirdir yaa...

ben inanm?yorum oLabiLece?ine...
Ara
Firari Fırtına
Olur Olur Omasaydı w00w severmiydi bu kadar ... Smile
AdAmIn1i
Nette A?k Olmaz Nette Ho?lanma Olabilir Ancak Konu?ma, Tip, Anla?ma vb.. Ama Reele Ta??yarak Bir?eyler Payla?abilirsen A?k Ger?ekten Var Diyebilirim v Ben Ya?ad?m ?ok G?zeldi En D?zenli ?li?kim Diyebilirim Ama Kimseye Tavsiye EtmiyorumSmile
Ara
ROSE
valla bencede olabilir neden olmasınki ama o da bi yere kadar gider ya nede olsa ne bilim sanal bi alem adı üstünde ama tanışıp evleneler bile olduğuna göre karışık birass...
Ara
RomantiK_Genç
Yazdıklarınızı okudum bazıları mantıklı bazılar saçma geldi ama tabi bu beniö düşüncem bana saçma gelen bir başkasına güzel gelmiş ola biLirWink
----------------------------------------------------------------------------

aşk'ı yaşamasını Biliyorsan Sorun yok demektir ! AŞK'IN YERİ VE ZAMANI YOKTUR

HA GERÇEK HAYAT HA SANAL AMA TABİ BAZEN 2 YÜZLÜ İNSANLAR ÇIKA BİLİYOR ONLARA DİYİCEK LAFIM YOK HAKLISINIZ !
w00w
falla benim daha önce de oldu nette tanıştığım biri. reele taşıdık 18 ay sürdü sonra ayrıldık. şimdi yine var nette sevgilim ve en yakın zamanda reele taşıyacaz inş. ve inş daha önceki gibi 18 ay değilde uzun sürecek...

zaten nette aşk geçicidir önemli olan reele taşımak. İnternet sadece bir araç, aracıdır. ve aracılığını yaptığın şeyi iyi kullanmak ona bağlı kalmamak gerekir. AŞKIM en yakın zamanda gelcem inş yanına Smile
Ara
AdAmIn1i
Sanalda A?k Ya?anmaz Ya?ansada S?n?rl? Olur Sanalda Tan???p Reelde Ya?amak Daha Mant?kl?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sen qitMe oLurmU? history 0 368 08-01-2010, Saat: 02:01 AM
Son Yorum: history
  Her vedada ölürmü insan history 0 340 06-11-2010, Saat: 01:03 AM
Son Yorum: history
  Gül Olurmu Dikensiz deli yürek 8 531 08-19-2009, Saat: 02:54 PM
Son Yorum: deli yürek
  Yanimda Ol Olurmu... mavi ay 2 414 05-26-2008, Saat: 05:21 PM
Son Yorum: mavi ay
  sen hiç gitme olurmu MaNeSiA 4 581 05-03-2008, Saat: 10:38 PM