:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
B?r Kutu Dolusu Ya?am
Karatas
Bir kutu dolusu ya?am g?nderiyorum sana, sade bir kurdeleyle s?slenmi?. ??z kurdeleyi ve kald?r yava??a kutunun kapa??n?...

Kocaman bir f?r?a ve bin renk koydum kutuya bir cennet resmi yap?p i?ine gir diye... D??ler serpi?tirdim gizlice, d?? kurmay? unutma diye. Bir tanede elma ?ekeri yerle?tirdim, i?indeki ?ocu?u yeniden tadabil diye...

G?ne?in bat???n?, billur suyun sesini, k?rm?z?y? gelinciklerin safl???n?, taze ekme?in kokusunu ve bir g?l?msemenin s?cakl???n? da s??d?rd?m. Ruhlar?m?z a? kalmas?n diye...

Kutuya biraz da sevecenlik koydum, g??l? ol diye, ??nk? ac?mas?z olan g??s?zd?r. Beyaz bir g?vercin u?up kendi kondu kutuya, bar??? ve ?zg?rl??? sunmak i?in.... Bir buket sevgi, bir yudum a?k ve yar?m bir elma da koymadan edemedim. Payla?may? an?msayal?m diye... Sevdiklerimize onlar? sevdi?imizi s?ylemek i?in yar?n? beklemeyelim. Hemen ?imdi bunu yapal?m diye...

??tenli?i, umudu ne?eyi, ba???lay?c?l???, ?zg?veni ve a??k y?reklili?i unutmad?m, "Ben" in d???na ??k?p bize ula?abilelim diye... Son olarak da bir kart ili?tirdim kutuya bak bu kartta neler yaz?yor. Bu kutunun kapa??n? her kald?r???nda ya?amla ilgili yepyeni ?eyler ke?fedeceksin. Ya?amak i?in yar?n? bekleme, al ya?am? kollar?n?n aras?na ve s?ms?k? sar?l ya?amdan yaln?zca almak yerine ona bir ?eyler ver.

K?sacas? b?t?n?yle "?nsan" ol. Unutma (!) ya?am dokumas? hen?z tamamlanmam??, ola?an?st? g?zellikte bir duvar hal?s?d?r ve sana ait olan bo?lu?u yaln?z sen doldurabilirsin. Kimseyi k?rmamak ve ?zmemek ?art?yla istedi?in her ?eyi dene, bir g?n sonsuzlu?un bulutlar?na oturdu?unda ne akl?n kals?n ne de k?r?k bir y?rek..

Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:35 PM