:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kınaa xD xD
HiqhVolume
Yha benim bi ark saçlarını kızıla boyamştı baya bi zamn geçti üstünden işte dip boyasımı ne gelmiş ama kuaföre gtmeyede erindi boya alırım sen boyarsın dimi dedi bnde boyarım faln dedm ama hayatmda saç boyamşlıım yok Big Grin her neyse işte istedii tonda boyayı buldu adamda bu kına dedi onnda işine geldi aldk boyayı ertesi gün gittm onlara annesi eldiven faln verdi hani şu ameliyat eldivnlernden başladk boyamaya herşey gayet güzel gidioduu takii boya işlemi bitene kadar annesinin verdii elidivnlar dandik çıktı eldiveni bi çıkarttm arkadşn saçla berabr bnm elimede kına yakmış oldukSad Sad elimin o anki halide şu;sadece işaret parmaı boyanmamş parmk uçlarım kırmızı o işaret parmaada onlarn arasnda üvey evlat gibi duruo…2 haftaya yakın o elle gezmk zornda kaldm yha ognden beri elime pastel boya bile almıorum TongueBig GrinBig Grin
Ara
riukeen
LoL SmileSmile bide boyada görüümm
Ara
ÐŽeşaren
Kına güzeldir ..Smile
Ara
HiqhVolume
tmm kına güzel ama parmk uçlarm kıpkırmızydı Big Grin
Ara
ÐŽeşaren
HiqhVolume Adlı Kullanıcıdan Alıntı:tmm kına güzel ama parmk uçlarm kıpkırmızydı Big Grin
O'da şeker .. Smile
Ara
piko
hahay ben gormek ısterdım o zamankı surat ıfadenıBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
ehuehu bende çok saç boyamısım ama eldivenler soalsunBig Grin
Ara
HiqhVolume
piko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hahay ben gormek ısterdım o zamankı surat ıfadenıBig GrinBig GrinBig Grin

kesntisiz 5 dk ellerime baktm Big Grin onu hatrlıorm Big GrinBig Grin
Ara
chatlaq
:yikildim:
Ara
Patikli_Penguen
:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi