:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yardim Edn:(
BiRiciGim
Ya Ben Bu Sabah Msn Actim Bir Arkadas Benim Resimler Diye Bir Dosya Yolladi Bende O Yolladi Sandim Kabul Etim Nese Actim Virusmus Actikdan Sonra Dedi Bana Virus Benden Gelen Linke Tiklama Diye Megersem O Degilmis Yolliyan Virus Yemis Bu Simdi Banada Bulasti Herkeze Yolluyor OtomatikmenSad
Pc Donuyor Sonra Msn Kapiyor Napmam Lazim Nasil Kurtulcam Bu VirusdanSad
Yardimci OlabilirmisinizSad
Ara
ѕqρα кJмя
formattan başka kurtaramazsın

ya da pc'yi sistem geri yüklemeden önceki bir tarihe geri almayı dene
Ara
BiRiciGim
ya bende sistem geri alinmiyor tikliyom sayfa donuyor hic bise yapmiyor..
formatlama desen oda olmaz cünkü bende orjinal cdsi yok adam yapmisti...
üff yaaSad
Ara
ѕqρα кJмя
o zaman virüsü polise şikayet et :yikildim:
Ara
MaNeSiA
sistemi geri almak geçici bi çözüm tek yolun formatBig Grin
Ara
MorciveT
Canım ben yardım edim sana:

1)

Sistem Geri yükleme :

Bilgisayarını tamamen kapa, sonra power tuşuna bas 1 saniye sonra F8 tuşuna durmadan ''tık tık'' yap.. Yani bas çek bas çek... Sonra msdos görünümlü ekranda bi kaç seçenek çıkacak, sen orda ''Güvenli Modda Çalıştır'' seçeneğine klavye oklarıyla getirerek entera basacaksın. Ekranda bi yazı çıkıcak evet de masa üstün gelecek.

Sonra ordan başlat > programlar > donatılar > sistem araçları > sistem gei yüklemeye tıkla...

Bilgisayarımı önceki bir zamana geri yükle seçeneği seçili iken ileriye tıkla karşına yeni bi ekran gelecek... Sol taraftaki tarih bölümünde günlerden koyu olanalrı işaretleyebilirsin. 26 sı koyu ise 26 nın üzerine tıkla ve ileri de sonraki ekrandada ileri de... Pc nin donup kalmasının sebebi normal modda açılmış olması, güvenli modda dene.

2.)

Msn şifreni değiştirmelisin 1. işlemi gerçekleştiremezsen. Yoksa sen de sana virüs yollayan arkadaş gibi başkalarına virüs yollarsın, kendinden bihaber...
Ara
MaNeSiA
bi sorum var morciBig Grin
bunları yaparken okuması gerek dimiBig Grin
pc kapalı olcaana göre nsl okuyacak:yikildim:
Ara
MorciveT
Herkesin hafızası farklı Big Grin sana zor gelebilir SmileSmileSmileSmileSmile Tongue
Ara
ѕqρα кJмя
:yikildim:

fıstık ezmesi oldun güzelim itele.gif
Ara
MaNeSiA
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkesin hafızası farklı Big Grin sana zor gelebilir SmileSmileSmileSmileSmile Tongue
senin açından sölemiştimBig Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardım acemhe 1 639 11-25-2009, Saat: 09:22 PM
Son Yorum: acemhe
  Arkadaşlar Yardım Edebilirmisiniz? deli yürek 6 843 05-26-2009, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: deli yürek
  Msn Şifremi Değiştiremiyorum!!yardım plss! σfflαчи 4 986 02-06-2009, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: deli_kral
  Msn'e Giremiyorum! Yardım ... €BeRimSin 7 929 11-19-2008, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Yardim Plss !!! pizdatavoyemami 12 1,148 01-24-2008, Saat: 04:35 PM
Son Yorum: pizdatavoyemami

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:12 AM