:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bizi Birakip Gitmek Revami Abi :(
(¯`•._ αѕιρяєη
Gittin simdi yoksun artik . Hepimizin yuregini yaktin kavurdun gittin . Artik sadece hayallerimizde yuregimizdesin sen . Olurmu ya boyle cekip gitmek daha dugununu yapicaktik seni damatliginla gorecektik kefenemi sardilar simdi seni kara topraklarmi aldi seni .
Ahh abim sarilip doyamadigimiz anasinin kuzusu babasinin yigidi abim oyle cok ozluyoruzki seni. Goruyormusun halimizi ne perisaniz gozlerimizden kan damlalari akiyor. Ardindan el acip dua etmekten baska birsey gelmiyor elimizden.
Tum dunyanin yukunu atip uzerinden gittin. Rabbime kavustun.
Biz sana doyamadik daha sadece 27 yasindaydin .
Ahhhh ecel nezaman gelecegin belli olmuyorda biraz bize biraksaydin ya abimi biraz doysaydik ya .
Feryat figan doldu evimiz .Bak nediyor annen Hadi oglum cal kapiyi gel iceri isten gelme vaktin geldi ; hayalin gozumun onunden gitmiyor oglum .
Duyuyormusun abi goruyormusun nasil yaktin bizi .Ya baban buz kesti agzini bicak acmaz oldu bir kosede kaldi oylece gozlerinden yas gelmeyecek kadar tas oldu yandi yuregi .
Ya sevdigin ona evlenme teklif etmeye gitmissin ecel almis yaniyor simdi yuregi feryatlarda. Ilk defa boyle guzel giyindi damat gibi gitti oglum diyor annen donusun boylemi olacakti abim.
Simdi dualarimiz seninle mekanin cennet olsun.
Rabbim yar ve yardimcin olsun.
Sen hep bizimlesin abimm . Seni cok ozluyor ve cok seviyoruz..
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Sad seni cok ozledim abi cok hemde .....Arkadaslar tanimasanizda bir Fatihayi cok gormeyin abime emi Sad
Ara
MaNeSiA
mekanı cennet olsun:'(
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Aminnn Allah razi olsun..
Ara
speedy_girl
OKuDum ßüTün $eHiTLer we aßin iÇin .
eLDen geLen ne oLur Ki Sad
MeKaNı CenneT oLSun
Ara
beautiful_matrax
mekanı cennet olsun
yapılacak bişey yokSad
The jøkéЯ™
Allah rahmt eylesin.
Ara
AfrâsyâB
Allah tahsiratını affetsin toprağı bol olsun ...
Ara
CaNaT
Allah rahmet eylesin Sad
Ara
BiRiciGim
Ezgi abinimi kayip etin?Sad üzüldüm ya
basin sag olsun mekani cennet olsun..
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:59 AM