:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sensizlik
beautiful_matrax
Şu an çok uzaktasın,beni düşünüyor musun,bilmiyorum?Ama ben hep seni düşündüm bugun,hiç aklımdan çıkmadın,attığım her adımda,yaktığım her sigaradaydın...
Seni öyle çok özlüyorum ki,zaten çok uzaklardaydın,bugun klavyeme dokunan parmaklarım bıle sana kavuşamadı...Bugun bir baska hüzün çöktü yüreğime,ne yapsam,ne etsem silinip atılamadı.Seni şimdiden o kadar çok özledim ki!... İçim acıyor,sanki anlamsız bir keder çöreklendi yüreğime,gitmek bilmiyor...Seni öyle çok seviyorum ki,istersen sor bugun benımle olan yüreğime akan gözyaşlarıma sor istersen,yüregime sor giderken yanına aldığın yüreğime sor,anlatsın seni ne çok sevdiğimi...ne çok özlediğimi...
Seni öyle çok özledim ki,sanki bugun yine denizli benimle ağladı...Gözyaşların yamurunkine karıstı...Hava kasvetli ben bir buyuk acı...senden baska kim bilebilir çektiğim bu sancıyı?
Yürüdüm yağmurda,ellerim üşüdü yine...
Gözyaşlarım yağmura karıştı...Yüreğim ise sıcaktı,giderken yanında götürdüğün için o hep ılık bir sevda sıcaklığındaydı...
Biliyormusun? ne zaman biri bana canım dese,senin seslenişin kulaklarımda çınlıyor,irkiliyorum,mutsuz musun gene?Gene yüreğin mi acıyor diye düşünüyorum...Ne zaman yanlız birini görsem senin süliyetin sanıyorum,ne zaman bir ayak izine takılsa gözlerim,yüreğime geldiğin günlerde bıraktığın ayak izleri aklıma geliyor,ürperiyorum...
Yokluğunda neleri yitirdım...sen yoksan gul güzel kokmuyor eskisi gibi, ne de güneş içimi ısıtıyor,ne de yağmurdan sonra toprak kokusu gelıyor burnuma buram buram...
Yokluğunda neleri yitirdim,sen yoksan artık gülüşlerim bile içten degil,şen kahkaha atanlara imreniyorum...sen yoksan ipekler bile dalıyor bedenimi,sakın yanlış anlama...sitemim sana degil bebeğim sitemim aşka.
Sana aşık olmasam sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım,sen sen diye yakarıp sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neler yitirdim...Ama sitemim sana değil sitemim AŞKA!!!
speedy_girl
Yokluğunda neleri yitirdim,sen yoksan artık gülüşlerim bile içten degil,şen kahkaha atanlara imreniyorum...sen yoksan ipekler bile dalıyor bedenimi,sakın yanlış anlama...sitemim sana degil bebeğim sitemim aşka.
Sana aşık olmasam sensiz günlerde böyle mutsuz olmazdım,sen sen diye yakarıp sabahlara kadar yıldızları saymazdım...Görüyor musun yokluğunda neler yitirdim...Ama sitemim sana değil sitemim AŞKA!!!

YüReÄžiNin DiLe GeLi$ii neLer YaZDırMı$ Smile
MüThi$Ti Smile
seWeReK oKuDum Cnm Smile
YüReÄžin MuTLuLuKLaRa LaiK SmileSmileSmile

Ara
Aşksı@z

Dünya tatlısı canım benim , öyle güzel kelimer kullanmış öyle içten yazmışsınki, Kalbindeki sevgi ve aşk hiç eksik olmasın sonsusza dek hep aynı nı olsun değişmesin.
Ara
beautiful_matrax
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokluğunda neleri yitirdim,sen yoksan artık gülüşlerim bile içten degil,şen kahkaha atanlara imreniyorum...sen yoksan ipekler bile dalıyor bedenimi,sakın yanlış anlama...sitemim sana degil bebeğim sitemim aşka.

Dünya tatlısı canım benim , öyle güzel kelimer kullanmış öyle içten yazmışsınki, Kalbindeki sevgi ve aşk hiç eksik olmasın sonsusza dek hep aynı nı olsun değişmesin.

canım benım begenmene cok sevındım sende hiç degışma hep boyle kal olur mu
beautiful_matrax
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokluğunda neleri yitirdim,sen yoksan artık gülüşlerim bile içten degil,şen kahkaha atanlara imreniyorum...sen yoksan ipekler bile dalıyor bedenimi,sakın yanlış anlama...sitemim sana degil bebeğim sitemim aşka.

YüReÄžiNin DiLe GeLi$ii neLer YaZDırMı$ Smile
MüThi$Ti Smile
seWeReK oKuDum Cnm Smile
YüReÄžin MuTLuLuKLaRa LaiK SmileSmileSmile

begendığıne sevındım sagol
asi_ve_mai
aşk kendi içersinde bir sitem...
sitem etsen de aşk çeker sineye...
aşk bile aşıktır bir tutam, kendi kendine...

çok güzeldi yüreğine sağlık...
Ara
Ebu-CeNDeL
Yüreğinize sağlık ,her dem mutlu olmanız ve mutlu kalmanız dileklerimle..
Ara
beautiful_matrax
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğinize sağlık ,her dem mutlu olmanız ve mutlu kalmanız dileklerimle..

tesekkürler hem okuyup yorumladığın için hem de guzel dıleğin için

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sensizlik.......... EYVALLAH 16 787 04-07-2022, Saat: 01:39 AM
Son Yorum: wildfang
  .... / Sensizlik Benim Canımı Acıtan / .... badelie 3 704 05-05-2021, Saat: 02:49 PM
Son Yorum: badelie
  işte böyle bir şey sensizlik ufuk_can 8 1,155 01-15-2009, Saat: 10:17 PM
Son Yorum: ufuk_can
  yiNe sensizLik koKuyoR oDam...! çilekli cuklat 5 902 11-02-2008, Saat: 09:01 PM
Son Yorum: günahkeçisi
  beni sensizlik bu hale getirdi XxXangelXxX 2 559 08-30-2008, Saat: 08:45 PM
Son Yorum: XxXangelXxX

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-20-2024, 10:16 AM