:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok dertliyim çokkkk
Patikli_Penguen
arkadşın sewgilisiyle bnm sewgilim arkdstı tabi bu çocuklr birbiri hakkında bir sürü sey biliyolr we birbirlerinden nefret ediolr arkdsımn sewgilisi bnmki hakkında baya bi bişeler sölüyo kızı da sıkıştırıyo söleme sakın ona die
bi sekilde ben duydum başkasından kankam dedigim insan bnm ilişkime karışmayın lafımdan kendini haklı görüyo amac belli bunlr çıkınca ortaya olacaklrı biliyoSad ben hariç herkes biliyomuş kankam dedigim insan anlatmış millete 1yıldır seni sewiyorum die bana yalwaran çocuk beni defalrca aldatmış we bilmedigim çok sey warSad amaa ben kesin mi bilmiyorum bunlrın hiç biri belki doru belki yalan biz ayrıldık arkdsmda 8-9aydır tanıdığı çocuk için 5yıllık kankalığımızı çöpe attı Sad BANA ASIL KOYAN DA KANKAMIN YAPTIÄžISad HELAL OLSUN HEPSİNESad
Ara
AfrâsyâB
erkeklerden nefret etmeye devam et
Ara
Patikli_Penguen
haklıyım demi ama Big Grin Sad hepsi aynı
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
ewt ewt sana katılıyorum bunların hepsiii aynıBig Grin
Ara
AfrâsyâB
ya sizin gibi cins cins olsaydık :? Big Grin
Ara
ηαzâ„“ı@_ßєßєq
sen bi sus gökhannnBig GrinBig Grin
Ara
AfrâsyâB
Nurcan:) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sen bi sus gökhannnBig GrinBig Grin
Niye boldu kurudunuz kaldınız hepiniz Big Grin
Ara
Aşksı@z
Bence genelleme yapmak doğru deyil nedersiniz.İstisnaları unutmamak lazım kızlar.
kızlarında yamukları çok erkeklerinki gibi bu bir gerçek.
ben çok biliyorum iki erkekle çıkan kızları. ama ben kızların hepsi aynı diyemem. anladınızBig GrinBig Grin Demekki senin kankan gerçek kanka deyilmiş. Kankanı seçerken bence biraz daha dikkatli olmalısın.
Ara
riukeen
hepsi aynımı asıl kızların hepsi aynı pff
Ara
BiRiciGim
Hmm anladim zor bir durum canimda tüm erkekleri katma hepsi böyle degil bazileri olabilir..
senden giden seni kayip eder güzelim üzülme eger gercek dost olsaydi hemen böle cöpe atamazdi.. Yanlis bir arkadaslik olmus..
üzme kendini..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  :.:.annemmmm Seni çokkkk Seviioorummmm:.:. .siyah inci. 7 864 11-23-2010, Saat: 10:04 PM
Son Yorum: acemhe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 04:18 PM