:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows Kapaniş Mesajlari
LaneDLy.SheyTan

WİNDOWS KAPANIŞ MESAJLARI

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

*Gidiyorsun ama ya dönemezsen?
Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
Bırakın windows' lar açık kalsın...

*Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

*''Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

*Bugünü de kazasız belasız atlattın.

*Verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz..

*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

*Müsadenle kaçıyorum, sahip.
Ara
PCKoPaT
*Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

:yikildim:
Âh be.
Ara
PesmisT GirL
*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..'':yikildim::yikildim:
Ara
LaneDLy.SheyTan
:yikildim: qoptuk Big Grin kısa bi süre icinde baglancas Big Grin
Ara
Patikli_Penguen

Big Grin
Ara
chatlaq
*Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik...
Yeni bir oturumda görüşmek üzere,Microsoft'la kalın...

tŞkLéR .. .hihi
Ara
rüzgargülü
*Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...

TeşekkürLer..SmileSmile
Ara
σfflαчи
*
Alıntı:[b]Windows kapatılıyor, bu katliama sessiz kalmayın! Her gün dünyada onbinlerce windows kapatılıyor..Bunların yarısından çoğu orjinal bile değil...
[/b]

zuahhahahaha Big Grin
Ara
MaNeSiA
*''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mesajları Okumadan Cevap Yazan Üye :) mavisben 7 720 05-04-2011, Saat: 05:53 PM
Son Yorum: history
  Mesajları Okumadan Cevap Yazan Üyeler :) acemhe 8 658 06-07-2010, Saat: 10:21 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Komik Bayram Mesajları AfrâsyâB 4 864 11-30-2009, Saat: 01:35 PM
Son Yorum: melankolik41
  Forumdan ayrılık mesajları CaNaT 3 482 11-13-2009, Saat: 02:03 AM
Son Yorum: Qetesh
  Yeni Windows Sürümleri... CReATuRE 0 306 09-01-2007, Saat: 06:17 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:54 PM