:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..
MaNeSiA
olurBig Grin zyn a y ı nın biri beni tehdit etmiştiBig Grin ip adresinden kim olduunu bulcam seni tutuklucam dieBig Grin isabet olduBig Grin
Ara
asi_ve_mai
tabi sen boşver seni rahatsız edeni...
söyle dirakt beni alsınlar... Big Grin
alıştık zaten Smile
Ara
MaNeSiA
yok o artık banlı üyeBig Grin
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
Nekadar aci birsey Allahim. Rabbim kimseye evlat acisi can canan acisi gostermesin heleki sehit olunca hepimizin cani yaniyor bizde abimi(kuzenimi) 4 gun once topraga verdik herkez feryat figan evimizin ici kan agliyor . Daha iyi anliyorum bizimkisi sehit deildi ama abim icin butun ailecek yandik bir sehidimiz icin butun ulke bir yurek olup yaniyoruz annem biz bitane oglumuzu verdik topraga ya ulkemiz bissuru sehit geliyor hergun birde onlari dusunun diyerek teselli etti dayimlari. Insallah oyle bir zaman gelirki hicbir anakuzusu kahbe bir kursunla sehit dusmez Sad
Ara
MaNeSiA
Sad merve başın sağolsun:'(
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
ezgi demek istedin canim sanirim sizler sagolun Sad
Ara
MaNeSiA
cnm kusura bakmaSad ezgi mervei düşünüodumdaSad
Ara
speedy_girl
ßa$ıNız saÄž oLSun Cnm ne KaDar aCıı Sad KeLimeLer yeTMez aCıNızı DinDirmeye . ÇoK üzüLüyorum ßen YHa Hiç DaYaNaMıyorum we aÄžLaRıım Sad aLLaH aCıNızı aLSın Cnm üzüLMemeK eLDe mii Sad
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
onemli deil canim .....
Ara
(¯`•._ αѕιρяєη
speedy_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßa$ıNız saÄž oLSun Cnm ne KaDar aCıı Sad KeLimeLer yeTMez aCıNızı DinDirmeye . ÇoK üzüLüyorum ßen YHa Hiç DaYaNaMıyorum we aÄžLaRıım Sad aLLaH aCıNızı aLSın Cnm üzüLMemeK eLDe mii Sad
tesekur ederim canim sizler saolsun uzulmemek elde deil arti okadar genctiki daha damatligini giydiremeden kefen giydirdik abime Sad Allah kimseye gostermesin :'(
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:39 AM