:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkek Romantıkte Olur,Yemegide Yapar,Cocugada Bakar
iLLeth.!
hangi erkek nerde..DBig GrinBig Grin:
Ara
mavi ay
diadora Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hangi erkek nerde..DBig GrinBig Grin:
nedenki bi erkek ev işlerini yapınca erkek olmuyomu
Ara
iLLeth.!
mavi ay Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nedenki bi erkek ev işlerini yapınca erkek olmuyomu

yoo bn o balamda demedim ki bnde aneme yardım olsun die yemek yapıp cam sildim saki..:

hıh..!:yikildim:
Ara
mavi ay
sil işte ne güsel ama ne baglamda dediğini bilmek isterim
Ara
MaNeSiA
verilmişti diecem aip olcakBig Grin

lütfen arama yapalım
Ara
iLLeth.!
houf resimde hepsi bir arada o bakımdan dedim..:S:S
Ara
CReATuRE
Her eve lazım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin 2008 model WinkWinkWinkWink

Şaka bi yanada aslında hayat müşterektir...Evli bi erkeğin eşine her konuda azda olsa yardım etmesi çok güzel bi olay ...Bu sayede üşler birbirlerine dahada bağlı olurlar..Tabi bu benim şahsi görüşüm...
mavi ay
CReATuRE Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her eve lazım Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin 2008 model WinkWinkWinkWink

Şaka bi yanada aslında hayat müşterektir...Evli bi erkeğin eşine her konuda azda olsa yardım etmesi çok güzel bi olay ...Bu sayede üşler birbirlerine dahada bağlı olurlar..Tabi bu benim şahsi görüşüm...

ders alın bakam abinisdenConfusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:Confusedmiley20:
Ara
MaNeSiA
azizBig Grin sen ayrılmıştın dimi sefgilindenBig Grin
bende yalnızımda:yikildim:
Ara
mavi ay
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:azizBig Grin sen ayrılmıştın dimi sefgilindenBig Grin
bende yalnızımda:yikildim:
seni kisme almaski boşuna söyleme sende bu dırdır varken :tey::tey::tey::tey: şaka :pisik::pisik::pisik::pisik:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  erkekler çocuk yetiştirirse ne olur :) :).... €stapitipiti 5 419 04-14-2022, Saat: 07:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Renk Değiştirseler Nasıl Olur Dersiniz.. €BeRimSin 6 515 04-03-2022, Saat: 02:08 PM
Son Yorum: wildfang
  Yollu Olur Xesar 4 1,290 03-10-2014, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: ZencefiL
  İdeal erkek history 0 446 05-03-2012, Saat: 11:36 PM
Son Yorum: history
  Taraftar böyle olur :D Av.bey 12 1,107 04-10-2012, Saat: 11:18 PM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:58 AM