:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yosiro Mori we Clinton :D
PesmisT GirL
Ardarda kirdigi potlarla nam salan Japonya'nin çiçegi burnunda basbakani Yosiro Mori'nin, gaflarin en büyügünü mayis ayindaki Washington ziyareti sirasinda yaptigi ortaya çikti.

Washington'daki Japon Büyükelçiligi kaynaklarindan sizan habere göre, Japon yetkilileri tek kelime Ingilizce bilmeyen Mori'ye, ABD Baskani Bill Clinton'la karsi karsiya geldiginde, "How are you?" (Nasilsiniz) diye sormasini, karsiliginda "Fine thanks, and you" (Iyiyim, ya siz?) cevabi alacagini ve bunun ardindan da "Me too" (Ben de) demesi gerektigini ögretmis.

Mori bunlari bir güzel ezberlemis, ancak Clinton'la karsi karsiya geldiginde bir anda kendisine tembihlenen her seyi unutuvermis. Veee olaylar söyle gelismis :

Mori, "Who are you?" (Siz kimsiniz?) diye sormus. Önce kisa bir süre sasiran Clinton, isi sakaya vurup ;"Well, I am Hilary's husband" (Sey, ben Hilary'nin kocasiyim) demis ve kahkahayi basmis.

Mori de Clinton'in kahkahalarina ayni neseyle katilip, cevabi yapistirmis :"Me too..." (ben de):yikildim::yikildim:

Japon yetkililere bakilirsa, toplanti odasinda birkaç dakika Buz gibi bir sessizlik yasanmis
( weriLdiyse affoLa :/ )
Ara
MaNeSiA
me tooBig Grin Big Grin Big Grin
Ara
Patikli_Penguen
ben de ben de Big GrinBig Grin
Ara
_PssmsT_aLoNe_
ehuehuehue xD
Ara

Hızlı Menü: