:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SöZ VeR(DiM)..!
Yorgun Yürek
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Her şeye karamsar bakarsan baştan kaybedersin ve sonu hüsran olur..Çünkü sen benliğini hüsranla biteceğine inandırmış vede kendini bu duruma şartlandırmış oluyosun....(:

Neden yaşanılacak hatta başkalarının gıpta edeceği mutlulukları görmek istemiyoruz da hep karamsarlığı tercih ediyoruz ki?Neden bir şans vermiyoruz mutluluklara?Hep ızdırap çeken yüreklerimize mutluluk yasak mı ki..(:...?
İyide ben herşeye karamsar bakmıyorum ki (:
Yok bea ne ettin sen mutluluk yasak olurmu hiç..(:
Bir şans verelim o halde...SmileSmileSmile

....SöZ...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Konu baya surukleyici olmus..

Bencede Serhad bey hakli esracigim olaylara asiri dozda karamsar bakilirsa bastan kaybedisi olur hayatin getireceklerini ve goturecekelrini onceden kestirmemiz mumkun degil ki ona gore bir altyapi hazirlayalim...

Bizim tek yapmamiz gereken sey olaya ne fazla duygusal nede mantikli yaklasmamak ikisindende biraz katarak guzel seyler dusleyip umit ederek adim atmaktir..Olumsuzluklar da illaki olacak olmazsa olmazlardandir ama bastan negatif dusunerek hayati yasanmadan mahkum etmekda cokda dogru olmasa gerek..

Yine fazla uzattim Ben soz veririm soz verebilecegim birisi cikarsa neden olmasinSmile

Size kolay gelsin..Bu arada yine harikalar secmissiniz tesekkur efendim...

SmileSmileSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
Yorgun Yürek Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İyide ben herşeye karamsar bakmıyorum ki (:
Yok bea ne ettin sen mutluluk yasak olurmu hiç..(:
Bir şans verelim o halde...SmileSmileSmile

....SöZ...

Tamam...Anlaştık o zamanSmileHadi bol şanslarSmileSmileSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Konu baya surukleyici olmus..

Bencede Serhad bey hakli esracigim olaylara asiri dozda karamsar bakilirsa bastan kaybedisi olur hayatin getireceklerini ve goturecekelrini onceden kestirmemiz mumkun degil ki ona gore bir altyapi hazirlayalim...

Bizim tek yapmamiz gereken sey olaya ne fazla duygusal nede mantikli yaklasmamak ikisindende biraz katarak guzel seyler dusleyip umit ederek adim atmaktir..Olumsuzluklar da illaki olacak olmazsa olmazlardandir ama bastan negatif dusunerek hayati yasanmadan mahkum etmekda cokda dogru olmasa gerek..

Yine fazla uzattim Ben soz veririm soz verebilecegim birisi cikarsa neden olmasinSmile

Size kolay gelsin..Bu arada yine harikalar secmissiniz tesekkur efendim...

SmileSmileSmile

Ben iki saattir anlatamıyorum şuna yaaSmileSen şunun kulaklarından bir çeksen fena olmuyacakSmileSmileSmileBu arada hoşgelmişsin efendimSmile
Ara
K€$K!NßI¢@K
serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Tamam...Anlaştık o zamanSmileHadi bol şanslarSmileSmileSmile

serhad_26 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ben iki saattir anlatamıyorum şuna yaaSmileSen şunun kulaklarından bir çeksen fena olmuyacakSmileSmileSmileBu arada hoşgelmişsin efendimSmile
Kulaklarini cekmeye gerek kalmadi anlamis ve belirsizde olsa silik bir soz kelimesini kullanmis titrek ve urkekce...

SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
sazanlama dalıp romantizmi bitirmek istedimBig Grinolan var olmayan var kıskanıos yaniBig Grin

söz vermemmi tabi veriomTongue
Ara
K€$K!NßI¢@K
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sazanlama dalıp romantizmi bitirmek istedimBig Grinolan var olmayan var kıskanıos yaniBig Grin

Bunad akatilmamak mumkun degil hani..Cok haklisin...

SmileSmileSmile
Ara
Ebu-CeNDeL
K€$K!NßI¢@K Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kulaklarini cekmeye gerek kalmadi anlamis ve belirsizde olsa silik bir soz kelimesini kullanmis titrek ve urkekce...

SmileSmileSmile

Evet nedense silik bir söz verilmiş(:Üstelik de korkarak verilmiş sanki birileri tarafından zorlanıomuş gibi...Sad
Ara
Ebu-CeNDeL
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sazanlama dalıp romantizmi bitirmek istedimBig Grinolan var olmayan var kıskanıos yaniBig Grin

Yaff Asya onun dışında herkes söz verio bir o vermio hea(:

Aman Asya canım Asya derdime bir çare doktor AsyaBig GrinBig Grin
Ara
Yorgun Yürek
Kimse tarafından zorlanmıyorum ki onu nerden çıkardın anlayamadım (:

o halde her ne olursa olsun....Söz...Veriyorum....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:43 PM